Linka 74
Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Jih
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. 74 autobus (Aktualizováno)
74 autobus (Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Jih) má 11 zastávek odjíždí z Ostrava, Hranečník a končí v Hrabová, Prům. Zóna Jih.
Přehled jízdního řádu 74 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 05:17. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 74 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Jih (11 zastávek)
Ostrava, Hranečník
Radvanice, U Švasty
Radvanice, Škola
Radvanice, Fryštátská
Kunčice, Vratimovská
Kunčice, Frýdecká
Vítkovice, Důl Jeremenko
Hrabová, Žižkovská
Hrabová, Prům. Zóna Sever
Hrabová, Prům. Zóna Střed
Hrabová, Prům. Zóna Jih
74 Často kladené dotazy
V kolik začne 74 autobus fungovat?
Služby na 74 autobus začínají v 05:17 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 74 autobus fungovat?
Služby na 74 autobus končí v 05:17 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 74 autobus?
Kdy přijde linka Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Jih autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Jih autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 74 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 74. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 74 (od Ostrava, Hranečník), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 74 v reálném čase. (Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Jih) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku 74 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. 74 (Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Jih) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
74 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka 74 autobus cesty je Ostrava, Hranečník a poslední zastávka je Hrabová, Prům. Zóna Jih. 74 (Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Jih) je v provozu během každý den.
Další informace: 74 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 23 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 74 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 74 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 74 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 74 (Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Jih) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 74 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 74, v Ostrava
74 - Alternativní cíle
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- 46A - Ostrava, Krásné Pole - Svinov, Nádraží/ Jízdní řád
- 49 - Poruba, Opavská - Ostrava, Michálkovice/ Jízdní řád
- 81 - Řepiště, U Kříže - Mor. Ostrava, Úan/ Jízdní řád
- 34 - Mor. Ostrava, Křižíkova - Hlučín, Aut. Nádr./ Jízdní řád
- 39 - Paskov, Folvark - Poruba, Otakara Jeremiáše/ Jízdní řád
- 38 - Bartovice, Ještěrka - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 96 - Hrabůvka, Poliklinika - Zábřeh, Korýtko/ Jízdní řád
- X1 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- X8 - Nová Ves, Vodárna - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 72 - Mor. Ostrava, Křižíkova - Hrušov, Žižkova/ Jízdní řád
- 59 - Vítkovice, Mírové Nám. - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- 26 - Ostrava, Proskovice - Vítkovice, Mírové Nám./ Jízdní řád
- 77 - Ostrava, Výškovice - Hrabová, Statek/ Jízdní řád
- 99 - Mor. Ostrava, Nám. Republiky - Sl. Ostrava, Hladnov/ Jízdní řád
- 98 - Petřkovice, Náměstí - Petřkovice, Nordpól/ Jízdní řád
- 76 - Svinov, Mosty - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- 46 - Ostrava, Polanka - Ostrava, Krásné Pole/ Jízdní řád
- 56 - Hlučín, Darkovičky - Mor. Ostrava, Křižíkova/ Jízdní řád
- OMN A - Poruba, Dílny Dp Ostrava - Přívoz, Nám. S. Čecha/ Jízdní řád