Linka 235
Lomnice, Škola
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 235 autobus (Aktualizováno)
235 autobus ה má 26 zastávek odjíždí z Blansko, Metra 2, Čerpací Stanice a končí v Lomnice, Škola.
Vyberte 235 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Lomnice, Škola (26 zastávek)
Blansko, Metra 2, Čerpací Stanice
Blansko, Dolní Lhota, Škola
Spešov
Spešov, Horní Část
Rájec-Jestřebí, Mkz
Rájec-Jestřebí, Lékárna
Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice
Rájec-Jestřebí, Jestřebí
Bořitov
Bořitov, Sokolovna
Černá Hora, Nám.
Černá Hora, Na Škrku
Žernovník, POD Horkou
Žernovník, Obecní Úřad
Lubě
Žernovník, Obecní Úřad
Brťov-Jeneč, Obecní Úřad
Brťov-Jeneč, Jeneč
Bukovice, Rozcestí 1.0
Zhoř
Rašov, Hostinec
Rašov, Dolní Konec
Lomnice, Internát
Lomnice, Družstevní
Lomnice, Náměstí
Lomnice, Škola
235 Často kladené dotazy
V kolik začne 235 autobus fungovat?
Služby na 235 autobus začínají v 06:25 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 235 autobus fungovat?
Služby na 235 autobus končí v 13:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 235 autobus?
Kdy přijde linka Lomnice, Škola Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Lomnice, Škola Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 235 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 235. autobus zastávka.
235 autobus Jízdní řád
235 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 06:25 - 13:30
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:25 - 13:30 | 425 |
út | 06:25 - 13:30 | 425 |
st | 06:25 - 13:30 | 425 |
čt | 06:25 - 13:30 | 425 |
pá | 06:25 - 13:30 | 425 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 235 (od Blansko, Metra 2, Čerpací Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 235 v reálném čase. (Lomnice, Škola) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 235 autobus
Ceny IDS JMK 235 (Lomnice, Škola) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
235 (IDS JMK)
První zastávka 235 autobus cesty je Blansko, Metra 2, Čerpací Stanice a poslední zastávka je Lomnice, Škola. 235 (Lomnice, Škola) je v provozu během víkendy.
Další informace: 235 má 26 zastávek a celková doba cesty je zhruba 59 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 235 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 235 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 235 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 235 (Lomnice, Škola) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 235 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 235, v Brno
235 - Alternativní cíle
- 235 - Blansko, Aut. St. / Jízdní řád
- 235 - Blansko, Metra 2, Čerpací Stanice / Jízdní řád
- 235 - Blansko, Poliklinika / Jízdní řád
- 235 - Lomnice, Náměstí / Jízdní řád
- 235 - Lubě / Jízdní řád
- 235 - Lysice, Pohostinství / Jízdní řád
- 235 - Rašov, Hostinec / Jízdní řád
- 235 - Rájec-Jestřebí, Pošta / Jízdní řád
- 235 - Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice / Jízdní řád
- 235 - Spešov, Horní Část / Jízdní řád
- 235 - Černá Hora, Na Škrku / Jízdní řád
- 235 - Černá Hora, Nám. / Jízdní řád
- 235 - Černá Hora, Nám. / Jízdní řád
- 235 - Žernovník, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 235 - Žernovník, Obecní Úřad / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 411 - Deblín, Pod cihelnou - Velká Bíteš, náměstí/ Jízdní řád
- 420 - Zastávka, železniční stanice - Velká Bíteš, PBS/ Jízdní řád
- E76 - Hlavní nádraží - Letiště Tuřany - terminál/ Jízdní řád
- 701 - Pozořice, škola - Úzká/ Jízdní řád
- 640 - Rašovice, škola - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 806 - Znojmo, Vančurova DPS - Znojmo, Přímětice, točna/ Jízdní řád
- 48 - Prace, Mohyla míru - Úzká/ Jízdní řád
- 74 - Újezd u Brna, městský úřad - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 157 - Vyškov, Autobusové nádraží - Adamov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 290 - Jevíčko, nám. - Cetkovice/ Jízdní řád
- N95 - Kamenný vrch - Újezd u Brna, městský úřad/ Jízdní řád
- 585 - Valtice, aut. st. - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 807 - Znojmo, Koželužská, u mostu - Znojmo, Mramotice, u čekárny/ Jízdní řád
- 810 - Miroslav, autobusové nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 505 - Židlochovice, železniční stanice - Ořechovská/ Jízdní řád
- 251 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Jevíčko, nám./ Jízdní řád
- 273 - Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic/ Jízdní řád
- 574 - Podivín, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 572 - Břeclav, nemocnice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 255 - Boskovice, aut.st. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád