Linka 235
Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 235 autobus (Aktualizováno)
235 autobus ה má 6 zastávek odjíždí z Černá Hora, Na Škrku a končí v Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice.
Přehled jízdního řádu 235 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 05:32. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 235 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice (6 zastávek)
Černá Hora, Na Škrku
Černá Hora, Nám.
Bořitov, Sokolovna
Bořitov
Rájec-Jestřebí, Jestřebí
Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice
235 Často kladené dotazy
V kolik začne 235 autobus fungovat?
Služby na 235 autobus začínají v 05:32 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 235 autobus fungovat?
Služby na 235 autobus končí v 05:32 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 235 autobus?
Kdy přijde linka Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 235 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 235. autobus zastávka.
235 autobus Jízdní řád
235 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:32
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:32 | Jediný odjezd |
út | 05:32 | Jediný odjezd |
st | 05:32 | Jediný odjezd |
čt | 05:32 | Jediný odjezd |
pá | 05:32 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 235 (od Černá Hora, Na Škrku), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 235 v reálném čase. (Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 235 autobus
Ceny IDS JMK 235 (Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
235 (IDS JMK)
První zastávka 235 autobus cesty je Černá Hora, Na Škrku a poslední zastávka je Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice. 235 (Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice) je v provozu během víkendy.
Další informace: 235 má 6 zastávek a celková doba cesty je zhruba 12 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 235 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 235 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 235 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 235 (Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 235 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 235, v Brno
235 - Alternativní cíle
- 235 - Blansko, Aut. St. / Jízdní řád
- 235 - Blansko, Metra 2, Čerpací Stanice / Jízdní řád
- 235 - Blansko, Poliklinika / Jízdní řád
- 235 - Lomnice, Náměstí / Jízdní řád
- 235 - Lomnice, Škola / Jízdní řád
- 235 - Lubě / Jízdní řád
- 235 - Lysice, Pohostinství / Jízdní řád
- 235 - Rašov, Hostinec / Jízdní řád
- 235 - Rájec-Jestřebí, Pošta / Jízdní řád
- 235 - Spešov, Horní Část / Jízdní řád
- 235 - Černá Hora, Na Škrku / Jízdní řád
- 235 - Černá Hora, Nám. / Jízdní řád
- 235 - Černá Hora, Nám. / Jízdní řád
- 235 - Žernovník, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 235 - Žernovník, Obecní Úřad / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 411 - Deblín, Pod cihelnou - Velká Bíteš, náměstí/ Jízdní řád
- 420 - Zastávka, železniční stanice - Velká Bíteš, PBS/ Jízdní řád
- E76 - Hlavní nádraží - Letiště Tuřany - terminál/ Jízdní řád
- 701 - Pozořice, škola - Úzká/ Jízdní řád
- 640 - Rašovice, škola - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 806 - Znojmo, Vančurova DPS - Znojmo, Přímětice, točna/ Jízdní řád
- 48 - Prace, Mohyla míru - Úzká/ Jízdní řád
- 74 - Újezd u Brna, městský úřad - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 157 - Vyškov, Autobusové nádraží - Adamov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 290 - Jevíčko, nám. - Cetkovice/ Jízdní řád
- N95 - Kamenný vrch - Újezd u Brna, městský úřad/ Jízdní řád
- 585 - Valtice, aut. st. - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 807 - Znojmo, Koželužská, u mostu - Znojmo, Mramotice, u čekárny/ Jízdní řád
- 810 - Miroslav, autobusové nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 505 - Židlochovice, železniční stanice - Ořechovská/ Jízdní řád
- 251 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Jevíčko, nám./ Jízdní řád
- 273 - Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic/ Jízdní řád
- 574 - Podivín, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 572 - Břeclav, nemocnice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 255 - Boskovice, aut.st. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád