Linka 26
Dědina - Nádraží Hostivař
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 26 tramvaj (Aktualizováno)
26 tramvaj ה má 33 stanic odjíždí z Hotel Golf a končí v Nádraží Hostivař.
Vyberte 26 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Nádraží Hostivař (33 zastávek)
Hotel Golf
Poštovka
Kotlářka
Kavalírka
Klamovka
U Zvonu
Bertramka
Anděl
Zborovská
Palackého Náměstí
Výtoň
Albertov
Ostrčilovo Náměstí
Svatoplukova
Divadlo Na Fidlovačce
Otakarova
Nádraží Vršovice
Bohemians
Koh-I-Noor
Slavia - Nádraží Eden
Kubánské Náměstí
Průběžná
Na Hroudě
Staré Strašnice
Radošovická
Dubečská
Nádraží Zahradní Město
Zahradní Město
Sídliště Zahradní Město
Obchodní Centrum Hostivař
Na Groši
Hostivařská
Nádraží Hostivař
26 Často kladené dotazy
V kolik začne 26 tramvaj fungovat?
Služby na 26 tramvaj začínají v 04:05 dne neděle.
V kolik přestává 26 tramvaj fungovat?
Služby na 26 tramvaj končí v 23:48 dne neděle, pondělí, úterý, středa, pátek, sobota.
V kolik dorazí 26 tramvaj?
Kdy přijde linka Dědina - Nádraží Hostivař Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Dědina - Nádraží Hostivař Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 26 tramvaj společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 26 tramvaj na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 26 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 26. tramvaj stanice.
26 tramvaj Jízdní řád
26 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:29 - 23:48
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:29 - 23:48 | 8 - 15 |
út | 04:29 - 23:48 | 8 - 15 |
st | 04:29 - 23:48 | 15 - 20 |
čt | 04:29 - 23:49 | 8 - 15 |
pá | 04:29 - 23:48 | 8 - 15 |
so | 04:29 - 23:48 | 15 - 20 |
ne | 04:05 - 23:48 | 15 - 20 |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 26 (od Hotel Golf), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 26 v reálném čase. (Nádraží Hostivař) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 26 tramvaj
Ceny DPP 26 (Nádraží Hostivař) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
26 (DPP)
První zastávka 26 tramvaj cesty je Hotel Golf a poslední zastávka je Nádraží Hostivař. 26 (Nádraží Hostivař) je v provozu během každý den.
Další informace: 26 má 33 stanic a celková doba cesty je zhruba 30 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 26 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 26 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 26 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 26 (Nádraží Hostivař) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 26 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 26, v Praha
26 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 9 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 27 - Březiněveská - Libuš/ Jízdní řád
- 18 - Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 11 - Spojovací - Spořilov/ Jízdní řád
- 94 - Slivenec - Lehovec/ Jízdní řád
- 99 - Sídliště Řepy - Zahradní Město/ Jízdní řád
- 2 - Sídliště Petřiny - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 10 - Sídliště Řepy - Sídliště Ďáblice/ Jízdní řád
- 92 - Levského - Lehovec/ Jízdní řád
- 7 - Radlická - Lehovec/ Jízdní řád
- 17 - Vozovna Kobylisy - Březiněveská - Sídliště Modřany - Libuš/ Jízdní řád
- 13 - Čechovo náměstí - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 31 - Palmovka - Spojovací/ Jízdní řád
- 5 - Slivenec - Vozovna Žižkov/ Jízdní řád
- 16 - Sídliště Řepy - Kotlářka - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 25 - Bílá Hora - Lehovec/ Jízdní řád
- 12 - Výstaviště - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 34 - Libeňský most - Vozovna Kobylisy
- 20 - Dědina - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád