Linka 27
Ostrava, Výškovice, Klašterského
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. 27 autobus (Aktualizováno)
27 autobus (Ostrava, Výškovice, Klašterského) má 20 zastávek odjíždí z Hrabová, Statek a končí v Výškovice, Klašterského.
Vyberte 27 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostrava, Výškovice, Klašterského (20 zastávek)
Hrabová, Statek
Hrabová, Bělská
Hrabová, Beta
Hrabová, Mostní
Hrabová, Kostelík
Hrabová, Šídlovec
Hrabová, Tesco
Hrabová, Žižkovská
Hrabůvka, Benzina
Hrabůvka, Kostel
Hrabůvka, Poliklinika
Hrabůvka, Náměstí Ostrava-Jih
Hrabůvka, Sámova
Zábřeh, Hotel Bělský Les
Zábřeh, Nám. Snp
Zábřeh, Kotva
Zábřeh, Kino Luna
Výškovice, Staré Výškovice
Výškovice, Smrčkova
Výškovice, Klašterského
27 Často kladené dotazy
V kolik začne 27 autobus fungovat?
Služby na 27 autobus začínají v 09:15 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 27 autobus fungovat?
Služby na 27 autobus končí v 17:37 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 27 autobus?
Kdy přijde linka Ostrava, Výškovice, Klašterského autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ostrava, Výškovice, Klašterského autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 27 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 27. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 27 (od Hrabová, Statek), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 27 v reálném čase. (Ostrava, Výškovice, Klašterského) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku 27 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. 27 (Ostrava, Výškovice, Klašterského) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
27 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka 27 autobus cesty je Hrabová, Statek a poslední zastávka je Výškovice, Klašterského. 27 (Ostrava, Výškovice, Klašterského) je v provozu během víkendy.
Další informace: 27 má 20 zastávek a celková doba cesty je zhruba 22 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 27 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 27 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 27 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 27 (Ostrava, Výškovice, Klašterského) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 27 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 27, v Ostrava
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- X14 - Přívoz, Hlučínská - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána/ Jízdní řád
- 88 - Poruba, Opavská - Sl. Ostrava, Zoo/ Jízdní řád
- 83 - Mor. Ostrava, Hornopolní - Mošnov, Airport Nádraží/ Jízdní řád
- 64 - Klimkovice, Hýlov, Sanatoria - Svinov, Mosty/ Jízdní řád
- 92 - Kunčice, Nádraží - Sl. Ostrava, Gymnázium/ Jízdní řád
- 38 - Bartovice, Ještěrka - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 61 - Ostrava, Hranečník - Ostrava, Výškovice/ Jízdní řád
- 30 - Ostrava, Hranečník - Petřvald, Březiny/ Jízdní řád
- 96 - Hrabůvka, Poliklinika - Zábřeh, Korýtko/ Jízdní řád
- X1 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 62 - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána - Hrabůvka, Sámova/ Jízdní řád
- 26 - Ostrava, Proskovice - Vítkovice, Mírové Nám./ Jízdní řád
- 32 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Přívoz, Outlet Centrum/ Jízdní řád
- 77 - Ostrava, Výškovice - Hrabová, Statek/ Jízdní řád
- X46 - Polanka, Střed - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- X58 - Ostrava, Plesná - Plesná, Plesenka/ Jízdní řád
- 46B - Svinov, Mosty - Polanka, Střed/ Jízdní řád
- 23 - Bohumín, Záblatí, Střed - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 66 - Hlučín, Aut. Nádr. - Mor. Ostrava, Křižíkova/ Jízdní řád
- OMN A - Poruba, Dílny Dp Ostrava - Přívoz, Nám. S. Čecha/ Jízdní řád