Linka 66
Hlučín, Aut. Nádr. - Mor. Ostrava, Křižíkova
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. 66 autobus (Aktualizováno)
66 autobus (Hlučín, Žel. St.) má 9 zastávek odjíždí z Mor. Ostrava, Důl Jindřich a končí v Hlučín, Žel. St..
Vyberte 66 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Hlučín, Žel. St. (9 zastávek)
Mor. Ostrava, Důl Jindřich
Mor. Ostrava, Křižíkova
Přívoz, Sad B. Němcové
Přívoz, Důl Odra
Přívoz, Hlučínská
Petřkovice, Hornické Muzeum
Hlučín, Cihelna
Hlučín, Pneuservis
Hlučín, Žel. St.
66 Často kladené dotazy
V kolik začne 66 autobus fungovat?
Služby na 66 autobus začínají v 05:00 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 66 autobus fungovat?
Služby na 66 autobus končí v 16:00 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 66 autobus?
Kdy přijde linka Hlučín, Aut. Nádr. - Mor. Ostrava, Křižíkova autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hlučín, Aut. Nádr. - Mor. Ostrava, Křižíkova autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 66 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 66. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 66 (od Mor. Ostrava, Důl Jindřich), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 66 v reálném čase. (Hlučín, Žel. St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku 66 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. 66 (Hlučín, Žel. St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
66 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka 66 autobus cesty je Mor. Ostrava, Důl Jindřich a poslední zastávka je Hlučín, Žel. St.. 66 (Hlučín, Žel. St.) je v provozu během víkendy.
Další informace: 66 má 9 zastávek a celková doba cesty je zhruba 22 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 66 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 66 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 66 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 66 (Hlučín, Žel. St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 66 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 66, v Ostrava
66 - Alternativní cíle
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- X14 - Přívoz, Hlučínská - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána/ Jízdní řád
- 50 - Nová Bělá, Krmelínská - Mor. Ostrava, Porážková/ Jízdní řád
- 29 - Ostrava, Hranečník - Šenov, Náměstí/ Jízdní řád
- 83 - Mor. Ostrava, Hornopolní - Mošnov, Airport Nádraží/ Jízdní řád
- 39 - Paskov, Folvark - Poruba, Otakara Jeremiáše/ Jízdní řád
- 97 - Ostrava, Hranečník - Petřvald, Pošta/ Jízdní řád
- 38 - Bartovice, Ještěrka - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 73 - Hrabová, Prům. Zóna Jih - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 30 - Ostrava, Hranečník - Petřvald, Březiny/ Jízdní řád
- AE - Mor. Ostrava, Hornopolní - Mošnov, Airport Nádraží/ Jízdní řád
- 41 - Vratimov, Kartonážka - Výškovice, Klašterského/ Jízdní řád
- 28 - Ostrava, Hranečník - Václavovice, Točna/ Jízdní řád
- 59 - Vítkovice, Mírové Nám. - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- 77 - Ostrava, Výškovice - Hrabová, Statek/ Jízdní řád
- 35 - Poruba, Otakara Jeremiáše - Hrabová, Prům. Zóna Jih/ Jízdní řád
- 22 - Mor. Ostrava, Most M. Sýkory - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 79 - Svinov, Dubí - Svinov, Nádraží/ Jízdní řád
- 48 - Poruba, Opavská - Hrabová, Prům. Zóna Jih/ Jízdní řád
- 56 - Hlučín, Darkovičky - Mor. Ostrava, Křižíkova/ Jízdní řád
- OMN A - Poruba, Dílny Dp Ostrava - Přívoz, Nám. S. Čecha/ Jízdní řád