Linka 27
Ostrava, Zábřeh, Kino Luna
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. 27 autobus (Aktualizováno)
27 autobus (Ostrava, Zábřeh, Kino Luna) má 8 zastávek odjíždí z Ostrava, Proskovice a končí v Zábřeh, Kino Luna.
Vyberte 27 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostrava, Zábřeh, Kino Luna (8 zastávek)
Ostrava, Proskovice
Proskovice, Horní Cesta
Stará Bělá, Křižovatka
Výškovice, Osada
Výškovice, Klášterského
Výškovice, Smrčkova
Výškovice, Staré Výškovice
Zábřeh, Kino Luna
27 Často kladené dotazy
V kolik začne 27 autobus fungovat?
Služby na 27 autobus začínají v 03:15 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 27 autobus fungovat?
Služby na 27 autobus končí v 22:41 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 27 autobus?
Kdy přijde linka Ostrava, Zábřeh, Kino Luna autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ostrava, Zábřeh, Kino Luna autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 27 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 27. autobus zastávka.
27 autobus Jízdní řád
27 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 03:15 - 22:41
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 03:15 - 22:41 | 1166 |
út | 03:15 - 22:41 | 1166 |
st | 03:15 - 22:41 | 1166 |
čt | 03:15 - 22:41 | 1166 |
pá | 03:15 - 22:41 | 1166 |
so | 03:15 - 22:41 | 1166 |
ne | 03:15 - 22:41 | 1166 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 27 (od Ostrava, Proskovice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 27 v reálném čase. (Ostrava, Zábřeh, Kino Luna) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku 27 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. 27 (Ostrava, Zábřeh, Kino Luna) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
27 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka 27 autobus cesty je Ostrava, Proskovice a poslední zastávka je Zábřeh, Kino Luna. 27 (Ostrava, Zábřeh, Kino Luna) je v provozu během každý den.
Další informace: 27 má 8 zastávek a celková doba cesty je zhruba 8 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 27 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 27 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 27 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 27 (Ostrava, Zábřeh, Kino Luna) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 27 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 27, v Ostrava
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- X14 - Přívoz, Hlučínská - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána/ Jízdní řád
- 29 - Ostrava, Hranečník - Šenov, Náměstí/ Jízdní řád
- 81 - Řepiště, U Kříže - Mor. Ostrava, Úan/ Jízdní řád
- 48 - Hrabová, Prům. Zóna Jih - Poruba, Opavská/ Jízdní řád
- 33 - Přívoz, Oderská - Mor. Ostrava, Křižíkova/ Jízdní řád
- 39 - Paskov, Folvark - Poruba, Otakara Jeremiáše/ Jízdní řád
- 92 - Kunčice, Nádraží - Sl. Ostrava, Gymnázium/ Jízdní řád
- 73 - Hrabová, Prům. Zóna Jih - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 31 - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána - Ostrava, Výškovice/ Jízdní řád
- X1 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- X8 - Nová Ves, Vodárna - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 59 - Vítkovice, Mírové Nám. - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- 26 - Ostrava, Proskovice - Vítkovice, Mírové Nám./ Jízdní řád
- 77 - Ostrava, Výškovice - Hrabová, Statek/ Jízdní řád
- 55 - Hrabůvka, Poliklinika - Ostrava, Výškovice/ Jízdní řád
- 76 - Svinov, Mosty - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- 46B - Svinov, Mosty - Polanka, Střed/ Jízdní řád
- 79 - Svinov, Dubí - Svinov, Nádraží/ Jízdní řád
- 44 - Třebovice, Tesco - Poruba, Otakara Jeremiáše/ Jízdní řád