Linka 5
Ústí N.L., POD Vyhlídkou
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 5 autobus (Aktualizováno)
5 autobus ה má 30 zastávek odjíždí z Ústí N.L., Všebořice, Obchodní Centrum a končí v Ústí N.L., POD Vyhlídkou.
Vyberte 5 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ústí N.L., POD Vyhlídkou (30 zastávek)
Ústí N.L., Všebořice, Obchodní Centrum
Ústí N.L., Lipová
Ústí N.L., Všebořická
Ústí N.L., Ve Stromkách
Ústí N.L., POD Holoměří
Ústí N.L., Bukov, Sanatorium
Ústí N.L., Masarykova Nemocnice
Ústí N.L., Severní Terasa
Ústí N.L., Gagarinova
Ústí N.L., Větrná
Ústí N.L., Mírová
Ústí N.L., Stavbařů
Ústí N.L., Orlická
Ústí N.L., Stříbrnická
Ústí N.L., Stříbrníky
Ústí N.L., Kmochova
Ústí N.L., Zoologická Zahrada
Ústí N.L., Osamělá
Ústí N.L., Dvojdomí
Ústí N.L., Výstupní
Ústí N.L., Autoškola
Ústí N.L., Jungmannova
Ústí N.L., Pivovar
Ústí N.L., Krásné Březno
Ústí N.L., Na Sklípku
Ústí N.L., U Studánky
Ústí N.L., Neštěmická
Ústí N.L., Kanon
Ústí N.L., Svatopluka Čecha
Ústí N.L., POD Vyhlídkou
5 Často kladené dotazy
V kolik začne 5 autobus fungovat?
Služby na 5 autobus začínají v 04:45 dne neděle, středa, sobota.
V kolik přestává 5 autobus fungovat?
Služby na 5 autobus končí v 21:45 dne neděle, středa, sobota.
V kolik dorazí 5 autobus?
Kdy přijde linka Ústí N.L., POD Vyhlídkou Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ústí N.L., POD Vyhlídkou Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 5 autobus společnosti Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 5 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 5 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 5. autobus zastávka.
5 autobus Jízdní řád
5 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:03 - 22:03
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:03 - 22:03 | 30 - 60 |
út | 05:03 - 22:03 | 30 - 60 |
st | 04:45 - 21:45 | 60 |
čt | 05:03 - 22:03 | 30 - 60 |
pá | 05:03 - 22:03 | 30 - 60 |
so | 04:45 - 21:45 | 60 |
ne | 04:45 - 21:45 | 60 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 5 (od Ústí N.L., Všebořice, Obchodní Centrum), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 5 v reálném čase. (Ústí N.L., POD Vyhlídkou) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
Jízdné za linku 5 autobus
Ceny Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 5 (Ústí N.L., POD Vyhlídkou) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
5 (Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.)
První zastávka 5 autobus cesty je Ústí N.L., Všebořice, Obchodní Centrum a poslední zastávka je Ústí N.L., POD Vyhlídkou. 5 (Ústí N.L., POD Vyhlídkou) je v provozu během každý den.
Další informace: 5 má 30 zastávek a celková doba cesty je zhruba 34 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 5 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 5 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 5 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 5 (Ústí N.L., POD Vyhlídkou) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 5 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 5, v Praha
5 - Alternativní cíle
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. linky v Praha
- 27 - Církvice – Brná – Střekov osada – Divadlo – Za Válcovnou – Předlice Kolonie – Vozovna DP/ Jízdní řád
- 83 - Vozovna DP – Průmyslová – Divadlo – Olšinky – Svádov obce – Olešnice
- 57 - OD Květ – Neštěmice sídliště – Mojžíř sídliště – Mojžíř/ Jízdní řád
- 85 - (Strážky) – Habrovice – (Neznabohy) – Masarykova nemocnice – Divadlo – Vaňov – (Dolní Zálezly)
- 41 - NOČNÍ DOPRAVA: Vozovna DP – Klíše lázně – Divadlo – Krásné Březno – Mojžíř – Skalka/ Jízdní řád
- 21 - CYKLOBUS Divadlo – Nakléřov – Tisá, kulturní dům – Divadlo
- 77 - (Severní Terasa) – Mírová – Malátova – Poliklinika – Klíše lázně – Vozovna DP – Nové Předlice – (Metal) – Václavské náměstí
- 86 - Strážky – Habrovice – Skorotice – Božtěšice – Bukov – Všebořice
- 7 - Mírová – Malátova – Klíše Hvězda – Vozovna DP – Nové Předlice – Globus – Václavské náměstí/ Jízdní řád
- 89 - Václavské náměstí – (Metal) – Stará škola – Trmická – (Pod Svahem) – Divadlo – Pekařská – Sibiřská – Ryjice
- 81 - (Přestanov) – (Chlumec) – Všebořice OC – Bukov – Na Spálence – Poliklinika – Divadlo – Střekov nádraží – Brná – (Sebuzín – Církvice)
- 17 - Předlická – Předlice Kolonie – Vozovna DP – Klíše lázně – Divadlo – Střekov nádraží – Střekov osada – Brná – Sebuzín – Církvice/ Jízdní řád
- 13 - Divadlo – Olšinky – Svádov obec – Olešnice/ Jízdní řád
- 74 - Všebořice OC – Severní Terasa – Stříbrníky – Prior – Krásné Březno – OD Květ – Skalka/ Jízdní řád
- 42 - NOČNÍ DOPRAVA: Václavské náměstí / Staré Předlice – Vozovna DP – Divadlo – Střekov II – Brná/ Jízdní řád
- 75 - Všebořice OC – Severní Terasa – Stříbrníky – Výstupní – Krásné Březno – Pod Vyhlídkou
- 79 - (Vozovna DP – Klíše lázně) – Divadlo – Střekov nádraží – Karla IV. – Střekov II – Nové krematorium / Nová Ves – Kojetice
- 78 - Všebořice OC – Bukov – Klíše lázně – Nové Předlice – Václavské náměstí
- 23 - Dobětice točna – Stříbrníky – Mírová – Severní Terasa – Hornická – Poliklinika – Klíše lázně – Vozovna DP/ Jízdní řád
- 3 - Koštov konečná – Václavské náměstí – Jezero Milada – Stará škola – Nové Předlice – Divadlo – Hlavní nádraží/ Jízdní řád