Linka 331
Tišnov, železniční stanice - Deblín, zemědělské družstvo
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 331 autobus (Aktualizováno)
331 autobus (Tišnov, Pejškov) má 15 zastávek odjíždí z Tišnov, Železniční Stanice a končí v Tišnov, Pejškov.
Vyberte 331 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Tišnov, Pejškov (15 zastávek)
Tišnov, Železniční Stanice
Tišnov, Nádražní
Tišnov, Čerpací Stanice
Tišnov, Rybníček
Tišnov, Sídliště Klucanina
Hradčany, Železniční Stanice
Březina
Vohančice, Závist
Vohančice
Heroltice, Rozcestí
Heroltice
Heroltice, Rozcestí
Vohančice
Tišnov, Pejškov
Tišnov, Pejškov
331 Často kladené dotazy
V kolik začne 331 autobus fungovat?
Služby na 331 autobus začínají v 04:57 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 331 autobus fungovat?
Služby na 331 autobus končí v 15:27 dne sobota.
V kolik dorazí 331 autobus?
Kdy přijde linka Tišnov, železniční stanice - Deblín, zemědělské družstvo autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Tišnov, železniční stanice - Deblín, zemědělské družstvo autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 331 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 331. autobus zastávka.
331 autobus Jízdní řád
331 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:57 - 19:57
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:57 - 19:57 | 59 - 151 |
út | 04:57 - 19:57 | 59 - 151 |
st | 04:57 - 19:57 | 59 - 151 |
čt | 04:57 - 19:57 | 59 - 151 |
pá | 04:57 - 19:57 | 59 - 151 |
so | 07:47 - 15:27 | 222 - 238 |
ne | 07:47 - 19:47 | 224 - 256 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 331 (od Tišnov, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 331 v reálném čase. (Tišnov, Pejškov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 331 autobus
Ceny IDS JMK 331 (Tišnov, Pejškov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
331 (IDS JMK)
První zastávka 331 autobus cesty je Tišnov, Železniční Stanice a poslední zastávka je Tišnov, Pejškov. 331 (Tišnov, Pejškov) je v provozu během každý den.
Další informace: 331 má 15 zastávek a celková doba cesty je zhruba 19 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 331 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 331 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 331 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 331 (Tišnov, Pejškov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 331 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 331, v Brno
331 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 240 - Sloup - Rájec-Jestřebí, železniční stanice/ Jízdní řád
- 741 - Vyškov, Poliklinika - Vyškov, Pustiměřská/ Jízdní řád
- 80 - Česká - Hrad Špilberk/ Jízdní řád
- 920 - Strážnice, aut. st. - Tvarožná Lhota, Lučina/ Jízdní řád
- 275 - Olešnice, nám. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 754 - Vyškov, Autobusové nádraží - Orlovice/ Jízdní řád
- 667 - Kyjov, aut. st. - Žeravice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 755 - Želeč, křižovatka - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- E75 - Židenice, nádraží - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 567 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 41 - Vranov, myslivna - Královo Pole, nádraží/ Jízdní řád
- 702 - Úzká - Viničné Šumice, točna/ Jízdní řád
- 701 - Pozořice, škola - Úzká/ Jízdní řád
- 672 - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice - Kyjov, Langobardská/ Jízdní řád
- 644 - Kojátky, Šardičky - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 404 - Labská - Radostice, sokolovna/ Jízdní řád
- 73 - Sokolnice, železniční stanice - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 562 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- 756 - Vyškov, Autobusové nádraží - Podivice/ Jízdní řád
- 818 - Šatov, železniční stanice - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád