Linka 336
Vratislávka
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 336 autobus (Aktualizováno)
336 autobus ה má 16 zastávek odjíždí z Tišnov, Železniční Stanice a končí v Vratislávka.
Vyberte 336 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Vratislávka (16 zastávek)
Tišnov, Železniční Stanice
Tišnov, Nádražní
Tišnov, Čerpací Stanice
Předklášteří, Papírna
Předklášteří, Obecní Úřad
Dolní Loučky, Střemchoví
Dolní Loučky, Mezihoří
Dolní Loučky, Škola
Dolní Loučky, Železniční Stanice
Újezd U Tišnova, Závod
Újezd U Tišnova
Tišnovská Nová Ves, Rozcestí
Skryje, Rozcestí
Tišnovská Nová Ves
Žďárec, Náměstí
Vratislávka
336 Často kladené dotazy
V kolik začne 336 autobus fungovat?
Služby na 336 autobus začínají v 04:40 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 336 autobus fungovat?
Služby na 336 autobus končí v 18:38 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 336 autobus?
Kdy přijde linka Vratislávka Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vratislávka Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 336 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 336. autobus zastávka.
336 autobus Jízdní řád
336 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:40 - 18:38
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:40 - 18:38 | 90 - 180 |
út | 04:40 - 18:38 | 90 - 180 |
st | 04:40 - 18:38 | 90 - 180 |
čt | 04:40 - 18:38 | 90 - 180 |
pá | 04:40 - 18:38 | 90 - 180 |
so | 08:38 - 18:38 | 240 - 360 |
ne | 08:38 - 18:38 | 240 - 360 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 336 (od Tišnov, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 336 v reálném čase. (Vratislávka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 336 autobus
Ceny IDS JMK 336 (Vratislávka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
336 (IDS JMK)
První zastávka 336 autobus cesty je Tišnov, Železniční Stanice a poslední zastávka je Vratislávka. 336 (Vratislávka) je v provozu během každý den.
Další informace: 336 má 16 zastávek a celková doba cesty je zhruba 29 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 336 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 336 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 336 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 336 (Vratislávka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 336 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 336, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 565 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- 611 - Sokolnice, železniční stanice - Lovčičky/ Jízdní řád
- 819 - Znojmo, autobusové nádraží - Chvalovice, Hatě, FREEPORT/ Jízdní řád
- 54 - Zoologická zahrada - Zoologická zahrada/ Jízdní řád
- 444 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Višňové, náměstí/ Jízdní řád
- 572 - Břeclav, nemocnice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 935 - Velká nad Veličkou, závod - Kuželov, točna/ Jízdní řád
- 159 - Rohatec, Soboňky - Mutěnice, škola/ Jízdní řád
- 261 - Protivanov - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 75 - Slatina, nádraží - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice/ Jízdní řád
- 109 - ÚAN Zvonařka - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 67 - Jundrov - Avion Shopping Park
- 265 - Boskovice, 17. listopadu - Sebranice, ALPS/ Jízdní řád
- 910 - Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 273 - Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic/ Jízdní řád
- 551 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Klobouky u Brna, náměstí/ Jízdní řád
- 440 - Moravský Krumlov, průmyslová zóna - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 221 - Blansko, Okružní - Blansko, Písečná, penzion/ Jízdní řád
- 663 - Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 756 - Vyškov, Autobusové nádraží - Podivice/ Jízdní řád