Linka 41
Vranov, myslivna - Královo Pole, nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 41 autobus (Aktualizováno)
41 autobus (Vranov, Smyčka) má 23 zastávek odjíždí z Královo Pole, Nádraží a končí v Vranov, Smyčka.
Přehled jízdního řádu 41 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 19:56. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 41 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Vranov, Smyčka (23 zastávek)
Královo Pole, Nádraží
Semilasso
Tylova
Hudcova
Vozovna Medlánky
Medlánky, Škola
Medlánky
Olšanského
Řečkovice
Žilkova
Černohorská
Příjezdová
Kouty
Mácova
Česká, Nádavky
Česká, Hlavní
Česká, Křižovatka
Česká, Železniční Stanice
Lelekovice, U Hrazdírů
Lelekovice, Škola
Lelekovice, Náves
Lelekovice, U Kříže
Vranov, Smyčka
41 Často kladené dotazy
V kolik začne 41 autobus fungovat?
Služby na 41 autobus začínají v 09:56 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 41 autobus fungovat?
Služby na 41 autobus končí v 19:56 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 41 autobus?
Kdy přijde linka Vranov, myslivna - Královo Pole, nádraží autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vranov, myslivna - Královo Pole, nádraží autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 41 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 41. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 41 (od Královo Pole, Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 41 v reálném čase. (Vranov, Smyčka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 41 autobus
Ceny IDS JMK 41 (Vranov, Smyčka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
41 (IDS JMK)
První zastávka 41 autobus cesty je Královo Pole, Nádraží a poslední zastávka je Vranov, Smyčka. 41 (Vranov, Smyčka) je v provozu během každý den.
Další informace: 41 má 23 zastávek a celková doba cesty je zhruba 34 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 41 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 41 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 41 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 41 (Vranov, Smyčka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 41 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 41, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- XS71 - Vyškov, železniční stanice - Nezamyslice/ Jízdní řád
- 804 - Znojmo, Nesachleby - Znojmo, Přímětice, hřbitov/ Jízdní řád
- 421 - Lukovany, točna - Střelice/ Jízdní řád
- 612 - Hlavní nádraží - Boleradice/ Jízdní řád
- 930 - Nová Lhota, Vápenky - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 920 - Strážnice, aut. st. - Tvarožná Lhota, Lučina/ Jízdní řád
- 513 - Modřice, železniční stanice - Jezeřany-Maršovice, točna/ Jízdní řád
- XS5 - Staré Město u Uherského Hradiště - Uherské Hradiště/ Jízdní řád
- 814 - Biskupice-Pulkov, Pulkov - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 52 - Zoologická zahrada - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- XR11 - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 555 - Podivín, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz/ Jízdní řád
- 240 - Sloup - Rájec-Jestřebí, železniční stanice/ Jízdní řád
- 210 - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice - Hostěnice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 46 - Haškova - Erbenova/ Jízdní řád
- 934 - Žeravice, obecní úřad - Veselí nad Moravou, u polikliniky/ Jízdní řád
- 665 - Strážnice, aut. st. - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 701 - Pozořice, škola - Úzká/ Jízdní řád
- 333 - Tišnov, železniční stanice - Osiky, točna/ Jízdní řád
- 275 - Olešnice, nám. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád