Linka 420
Praha,Smíchovské nádr. - Milevsko,aut.st.
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 420 autobus (Aktualizováno)
420 autobus ה má 58 zastávek odjíždí z Milevsko, Aut.St. a končí v Smíchovské Nádraží.
Vyberte 420 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha,Smíchovské Nádraží (58 zastávek)
Milevsko, Aut.St.
Milevsko, Škola I
Hrejkovice, Chlumek, Rybník Zlatina
Hrejkovice, Chlumek, Rozc.0.8
Hrejkovice, Chlumek, Samoty
Hrejkovice, Obú
Hrejkovice
Kostelec N.Vlt., U Rybníka
Kostelec N.Vlt.
Kostelec N.Vlt., Zahrádka
Kostelec N.Vlt., Zahrádka, Rozc.
Kostelec N.Vlt., Sobědraž, Rozc.S.19
Kostelec N.Vlt., Přílepov, Rozc.1.5
Hrejkovice, Pechova Lhota
Hrejkovice, Pechova Lhota, Rozc.
Kovářov
Kovářov, Radvánov
Kovářov, Zlučín
Kovářov, Zahořany, Rozc.1.1
Kovářov, Lašovice
Kovářov, Rozc.Klučenice 2.0
Kovářov, Onen Svět Samoty
Klučenice, Planá, Rozc.
Klučenice, Kosobudy
Milešov, Rozc.
Krásná Hora N.Vlt., Podmoky
Krásná Hora N.Vlt., Podmoky, Na Mrázovech
Krásná Hora N.Vlt., Mariánský Důl
Krásná Hora N.Vlt.
Krásná Hora N.Vlt., Pražská
Krásná Hora N.Vlt., Zhoř, Rozc.
Krásná Hora N.Vlt., Žákovec
Svatý Jan, Řadovy
Svatý Jan, Řadovy, Radobyl
Kamýk N.Vlt., U Mášů
Kamýk N.Vlt.
Zduchovice
Dolní Hbity, Kaliště
Dolní Hbity, Nepřejov, Rozc.
Dolní Hbity, Brodce
Dolní Hbity
Dolní Hbity, Jelence
Višňová, Buda
Višňová, Hlinovka
Višňová
Ouběnice, Ostrov
Ouběnice
Daleké Dušníky, Druhlice
Svaté Pole
Svaté Pole, U Kostela
Svaté Pole, Dolní Svaté Pole
Dobříš, Lom
Dobříš, Nám.
Dobříš, Větrník
Dobříš, Průmyslová Zóna
Dobříš, Kodetka
Lihovar
Smíchovské Nádraží
420 Často kladené dotazy
V kolik začne 420 autobus fungovat?
Služby na 420 autobus začínají v 04:40 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 420 autobus fungovat?
Služby na 420 autobus končí v 13:55 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 420 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Smíchovské nádr. - Milevsko,aut.st. Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Smíchovské nádr. - Milevsko,aut.st. Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 420 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 420. autobus zastávka.
420 autobus Jízdní řád
420 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:40 - 13:55
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:40 - 13:55 | - |
út | 04:40 - 13:55 | - |
st | 04:40 - 13:55 | - |
čt | 04:40 - 13:55 | - |
pá | 04:40 - 13:55 | - |
so | 06:55 - 16:10 | 135 - 420 |
ne | 06:55 - 16:10 | 135 - 420 |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 420 (od Milevsko, Aut.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 420 v reálném čase. (Praha,Smíchovské Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 420 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 420 (Praha,Smíchovské Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
420 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 420 autobus cesty je Milevsko, Aut.St. a poslední zastávka je Smíchovské Nádraží. 420 (Praha,Smíchovské Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: 420 má 58 zastávek a celková doba cesty je zhruba 40 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 420 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 420 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 420 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 420 (Praha,Smíchovské Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 420 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 420, v Praha
420 - Alternativní cíle
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 724 - Mladá Boleslav - Dlouhá Lhota - Libáň - Kopidlno/ Jízdní řád
- 524 - Březnice - Hvožďany/ Jízdní řád
- 508 - MHD Příbram 508 Svatá Hora - Aut.nádr. - Březové Hory - Drkolnov - Zdaboř - Milínská - Svatá Hora/ Jízdní řád
- 380 - Praha,Kukulova/Vypich - Králův Dvůr,Počaply/ Jízdní řád
- 480 - Příbram - Solenice - Milevsko/ Jízdní řád
- 529 - Hořovice - Hvozdec/ Jízdní řád
- 394 - Praha,Nové Butovice - Zdice,náměstí/ Jízdní řád
- 763 - Mladá Boleslav - Dobrovice - Dobrovice,Chloumek/ Jízdní řád
- 756 - Neveklov - Křečovice/ Jízdní řád
- 526 - Zdice - Bzová/ Jízdní řád
- 513 - Sedlčany - Jesenice - Sedlec-Prčice/ Jízdní řád
- 527 - Komárov - Cerhovice - Žebrák/ Jízdní řád
- 338 - Praha,Smíchovské nádraží - Hradištko,Pikovice,Most/ Jízdní řád
- 633 - Beroun - Tetín - Liteň/ Jízdní řád
- 512 - Příbram - Obecnice - Sádek/ Jízdní řád
- 528 - Hořovice - Broumy/ Jízdní řád
- 688 - Mníšek pod Brdy - Nový Knín/ Jízdní řád
- 407 - Praha,Smíchovské nádraží - Písek,aut.nádr./ Jízdní řád
- 716 - Boseň,Mužský - Mnichovo Hradiště,Sychrov - Boseň,Mužský/ Jízdní řád
- 549 - Sedlčany - Krásná Hora nad Vltavou - Klučenice/ Jízdní řád