Linka 444
Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Višňové, náměstí
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 444 autobus (Aktualizováno)
444 autobus ה má 13 zastávek odjíždí z Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží a končí v Trstěnice.
Vyberte 444 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Trstěnice (13 zastávek)
Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží
Moravský Krumlov, Náměstí
Moravský Krumlov, U Parku
Moravský Krumlov, Poliklinika
Moravský Krumlov, Břízová
Moravský Krumlov, Jatky
Moravský Krumlov, Na Kačence
Rybníky
Dobelice, Krumlovská
Vémyslice, Váha
Vémyslice, U Kostela
Džbánice
Trstěnice
444 Často kladené dotazy
V kolik začne 444 autobus fungovat?
Služby na 444 autobus začínají v 03:57 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 444 autobus fungovat?
Služby na 444 autobus končí v 05:55 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 444 autobus?
Kdy přijde linka Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Višňové, náměstí Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Višňové, náměstí Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 444 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 444. autobus zastávka.
444 autobus Jízdní řád
444 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 03:57 - 05:55
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 03:57 - 05:55 | 45 - 73 |
út | 03:57 - 05:55 | 45 - 73 |
st | 03:57 - 05:55 | 45 - 73 |
čt | 03:57 - 05:55 | 45 - 73 |
pá | 03:57 - 05:55 | 45 - 73 |
so | 06:33 | Jediný odjezd |
ne | 06:33 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 444 (od Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 444 v reálném čase. (Trstěnice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 444 autobus
Ceny IDS JMK 444 (Trstěnice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
444 (IDS JMK)
První zastávka 444 autobus cesty je Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Trstěnice. 444 (Trstěnice) je v provozu během každý den.
Další informace: 444 má 13 zastávek a celková doba cesty je zhruba 11 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 444 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 444 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 444 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 444 (Trstěnice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 444 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 444, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 920 - Tvarožná Lhota, Lučina - Strážnice, aut. st./ Jízdní řád
- 510 - Radostice, sokolovna - Modřice, Olympia/ Jízdní řád
- 58 - Líšeň, hřbitov - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 272 - Letovice, u školy - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- 930 - Nová Lhota, Vápenky - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 570 - Mikulov, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 277 - Kořenec, hor.zast. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 817 - Znojmo, autobusové nádraží - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel/ Jízdní řád
- N93 - Komín, sídliště - Vranov, smyčka/ Jízdní řád
- 933 - Veselí nad Moravou, Hutník, u školy - Žeravice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 333 - Tišnov, železniční stanice - Osiky, točna/ Jízdní řád
- 224 - Blansko, aut. st. - Blansko, Hořice/ Jízdní řád
- 568 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 801 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Hradiště, sýpka/ Jízdní řád
- XR11 - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- E56 - Královo Pole, nádraží - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- XS8 - Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Břeclav, autobusové nádraží
- 830 - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku/ Jízdní řád
- 332 - Lomnice, náměstí - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 401 - Velká Bíteš, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád