Linka 47
Poruba, Studentské Koleje - Plesná, Plesenka
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. 47 autobus (Aktualizováno)
47 autobus (Ostrava, Plesná, Plesenka) má 19 zastávek odjíždí z Poruba, Studentské Koleje a končí v Plesná, Plesenka.
Vyberte 47 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostrava, Plesná, Plesenka (19 zastávek)
Poruba, Studentské Koleje
Poruba, Studentská
Poruba, K Myslivně
Poruba, POD Nemocnicí
Poruba, Domov Sester
Poruba, Fakultní Nemocnice
Poruba, Hlavní Třída
Ostrava, Pustkovec
Poruba, Duha
Poruba, Karola Šmidkeho
Poruba, Ludvíka Podéště
Poruba, Opavská
Plesná, Spojovací
Plesná, U Osošníku
Plesná, Kopaniny
Plesná, Statek
Plesná, Vlnitá
Plesná, Stavebniny
Plesná, Plesenka
47 Často kladené dotazy
V kolik začne 47 autobus fungovat?
Služby na 47 autobus začínají v 05:17 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 47 autobus fungovat?
Služby na 47 autobus končí v 22:58 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 47 autobus?
Kdy přijde linka Poruba, Studentské Koleje - Plesná, Plesenka autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Poruba, Studentské Koleje - Plesná, Plesenka autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 47 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 47. autobus zastávka.
47 autobus Jízdní řád
47 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:17 - 22:58
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:17 - 22:58 | 40 - 84 |
út | 05:17 - 22:58 | 40 - 84 |
st | 05:17 - 22:58 | 40 - 84 |
čt | 05:17 - 22:58 | 40 - 84 |
pá | 05:17 - 22:58 | 40 - 84 |
so | 05:34 - 22:58 | 60 - 103 |
ne | 05:34 - 22:58 | 60 - 103 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 47 (od Poruba, Studentské Koleje), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 47 v reálném čase. (Ostrava, Plesná, Plesenka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku 47 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. 47 (Ostrava, Plesná, Plesenka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
47 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka 47 autobus cesty je Poruba, Studentské Koleje a poslední zastávka je Plesná, Plesenka. 47 (Ostrava, Plesná, Plesenka) je v provozu během každý den.
Další informace: 47 má 19 zastávek a celková doba cesty je zhruba 24 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 47 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 47 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 47 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 47 (Ostrava, Plesná, Plesenka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 47 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 47, v Ostrava
47 - Alternativní cíle
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- 88 - Poruba, Opavská - Sl. Ostrava, Zoo/ Jízdní řád
- 29 - Ostrava, Hranečník - Šenov, Náměstí/ Jízdní řád
- 97 - Ostrava, Hranečník - Petřvald, Pošta/ Jízdní řád
- 33 - Přívoz, Oderská - Mor. Ostrava, Křižíkova/ Jízdní řád
- 61 - Ostrava, Hranečník - Ostrava, Výškovice/ Jízdní řád
- 31 - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána - Ostrava, Výškovice/ Jízdní řád
- 96 - Hrabůvka, Poliklinika - Zábřeh, Korýtko/ Jízdní řád
- 27 - Hrabová, Statek - Ostrava, Proskovice/ Jízdní řád
- 46A - Svinov, Nádraží - Krásné Pole, Družební/ Jízdní řád
- X8 - Nová Ves, Vodárna - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 77 - Ostrava, Výškovice - Hrabová, Statek/ Jízdní řád
- 99 - Mor. Ostrava, Nám. Republiky - Sl. Ostrava, Hladnov/ Jízdní řád
- 50 - Nová Bělá, Krmelínská - Mor. Ostrava, Porážková/ Jízdní řád
- OMN A - Poruba, Dílny Dp Ostrava - Přívoz, Nám. S. Čecha/ Jízdní řád
- 35 - Poruba, Otakara Jeremiáše - Hrabová, Prům. Zóna Jih/ Jízdní řád
- 79 - Svinov, Dubí - Svinov, Nádraží/ Jízdní řád
- 23 - Bohumín, Záblatí, Střed - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 83 - Mor. Ostrava, Hornopolní - Mošnov, Airport Nádraží/ Jízdní řád
- 46 - Ostrava, Polanka - Ostrava, Krásné Pole/ Jízdní řád
- 67 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Hlučín, Aut. Nádr./ Jízdní řád