Linka 50
Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. 50 autobus (Aktualizováno)
50 autobus (Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika) má 17 zastávek odjíždí z Mor. Ostrava, Porážková a končí v Hrabůvka, Poliklinika.
Vyberte 50 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika (17 zastávek)
Mor. Ostrava, Porážková
Mor. Ostrava, Českobratrská
Mor. Ostrava, Úan
Mor. Ostrava, Petra Křičky
Mor. Ostrava, Na Jízdárně
Mor. Ostrava, Gajdošova
Mor. Ostrava, Hlubinská
Vítkovice, Mírové Nám.
Vítkovice, Nám. J. Z Poděbrad
Vítkovice, Český Dům
Vítkovice, Lidická
Vítkovice, Ocelářská
Vítkovice, Hřbitov
Hrabůvka, Učiliště Vítkovic
Hrabůvka, Dvouletky
Hrabůvka, Náměstí Ostrava-Jih
Hrabůvka, Poliklinika
50 Často kladené dotazy
V kolik začne 50 autobus fungovat?
Služby na 50 autobus začínají v 05:14 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 50 autobus fungovat?
Služby na 50 autobus končí v 21:54 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 50 autobus?
Kdy přijde linka Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 50 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 50. autobus zastávka.
50 autobus Jízdní řád
50 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 20:06 - 21:54
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 20:06 - 21:54 | 30 - 40 |
út | 20:06 - 21:54 | 30 - 40 |
st | 20:06 - 21:54 | 30 - 40 |
čt | 20:06 - 21:54 | 30 - 40 |
pá | 20:06 - 21:54 | 30 - 40 |
so | 05:14 - 21:54 | 40 |
ne | 05:14 - 21:54 | 40 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 50 (od Mor. Ostrava, Porážková), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 50 v reálném čase. (Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku 50 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. 50 (Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
50 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka 50 autobus cesty je Mor. Ostrava, Porážková a poslední zastávka je Hrabůvka, Poliklinika. 50 (Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika) je v provozu během každý den.
Další informace: 50 má 17 zastávek a celková doba cesty je zhruba 28 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 50 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 50 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 50 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 50 (Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 50 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 50, v Ostrava
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- 29 - Ostrava, Hranečník - Šenov, Náměstí/ Jízdní řád
- OMN B - Mor. Ostrava, Most M. Sýkory - Mor. Ostrava, Stodolní/ Jízdní řád
- AE - Mor. Ostrava, Hornopolní - Mošnov, Airport Nádraží/ Jízdní řád
- 81 - Řepiště, U Kříže - Mor. Ostrava, Úan/ Jízdní řád
- 201 - Radvanice, Ludvíkova - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 64 - Klimkovice, Hýlov, Sanatoria - Svinov, Mosty/ Jízdní řád
- 92 - Kunčice, Nádraží - Sl. Ostrava, Gymnázium/ Jízdní řád
- 73 - Hrabová, Prům. Zóna Jih - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 47 - Poruba, Studentské Koleje - Plesná, Plesenka/ Jízdní řád
- 96 - Hrabůvka, Poliklinika - Zábřeh, Korýtko/ Jízdní řád
- 41 - Vratimov, Kartonážka - Výškovice, Klašterského/ Jízdní řád
- 62 - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána - Hrabůvka, Sámova/ Jízdní řád
- 34 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Hlučín, Aut. Nádr./ Jízdní řád
- 77 - Ostrava, Výškovice - Hrabová, Statek/ Jízdní řád
- 54 - Poruba, Studentská - Mor. Ostrava, Nová Radnice/ Jízdní řád
- 24 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Ostrava, Mar. Hory/ Jízdní řád
- OMN A - Poruba, Dílny Dp Ostrava - Přívoz, Nám. S. Čecha/ Jízdní řád
- 76 - Svinov, Mosty - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- 22 - Mor. Ostrava, Most M. Sýkory - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 78 - Poruba, Opavská - Hrabová, Prům. Zóna Jih/ Jízdní řád