Linka 49
Úzká - Modřice, Olympia
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 49 autobus (Aktualizováno)
49 autobus (Úzká) má 32 zastávek odjíždí z Dvůr V Lese a končí v Úzká.
Vyberte 49 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Úzká (32 zastávek)
Dvůr V Lese
Modřice, Čistička
Modřice, Olympia
Modřice, Olympia Jih
Modřice, Drůbežářské Závody
Modřice, Náměstí
Modřice, Masarykova
Modřice, Žižkova
Modřická
Přízřenice, Smyčka
Přízřenice
Malá
Dolní Heršpice
Havránkova
Bednářova
K Terminálu
Záhumenice
Horní Heršpice
Kšírova
Komárov
Mariánské Náměstí
Černovická
Mírová
Hájecká
Faměrovo Náměstí
Textilní Kombinát
Psychiatrická Nemocnice
Jiránkova
Tržní
Hladíkova
Autobusové Nádraží
Úzká
49 Často kladené dotazy
V kolik začne 49 autobus fungovat?
Služby na 49 autobus začínají v 04:47 dne pátek.
V kolik přestává 49 autobus fungovat?
Služby na 49 autobus končí v 22:05 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 49 autobus?
Kdy přijde linka Úzká - Modřice, Olympia autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Úzká - Modřice, Olympia autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 49 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 49. autobus zastávka.
49 autobus Jízdní řád
49 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:48 - 22:05
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:48 - 22:05 | 10 - 30 |
út | 04:48 - 22:05 | 10 - 30 |
st | 04:48 - 22:05 | 10 - 30 |
čt | 04:48 - 22:05 | 10 - 30 |
pá | 04:47 - 22:05 | 2 - 30 |
so | 06:47 - 22:05 | 7 - 33 |
ne | 06:47 - 22:05 | 7 - 33 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 49 (od Dvůr V Lese), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 49 v reálném čase. (Úzká) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 49 autobus
Ceny IDS JMK 49 (Úzká) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
49 (IDS JMK)
První zastávka 49 autobus cesty je Dvůr V Lese a poslední zastávka je Úzká. 49 (Úzká) je v provozu během každý den.
Další informace: 49 má 32 zastávek a celková doba cesty je zhruba 34 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 49 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 49 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 49 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 49 (Úzká) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 49 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 49, v Brno
49 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 273 - Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic/ Jízdní řád
- 77 - Úzká - Slatinka/ Jízdní řád
- 252 - Boskovice, aut.st. - Boskovice, Sušilova ZŠ II/ Jízdní řád
- 902 - Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 210 - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice - Hostěnice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 931 - Strážnice, aut. st. - Veselí nad Moravou, Náklí/ Jízdní řád
- 80 - Česká - Hrad Špilberk/ Jízdní řád
- 255 - Boskovice, aut.st. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 801 - Znojmo, Hradiště, sýpka - Znojmo, Nemocnice/ Jízdní řád
- 260 - Lipovec, škola - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 509 - Hlavní nádraží - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 320 - Lipůvka - Sentice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 215 - Adamov, Horka, točna - Adamov, Adamov III, točna/ Jízdní řád
- 668 - Kyjov, aut. st. - Čeložnice/ Jízdní řád
- 370 - Bystřice nad Pern., Domanín - Bystřice nad Pern., železniční stanice/ Jízdní řád
- 54 - Zoologická zahrada - Zoologická zahrada/ Jízdní řád
- 901 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád
- 831 - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku/ Jízdní řád
- 44 - ÚAN Zvonařka - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 932 - Veselí nad Moravou, železniční stanice - Nová Lhota, horní zastávka/ Jízdní řád