Linka 542
Hustopeče, autobusové nádraží - Břeclav, Gumotex
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 542 autobus (Aktualizováno)
542 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Břeclav, Autobusové Nádraží a končí v Velké Bílovice, Autobusové Nádraží.
Vyberte 542 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Velké Bílovice, Autobusové Nádraží (12 zastávek)
Břeclav, Autobusové Nádraží
Břeclav, Náměstí Tgm, Městský Úřad
Břeclav, Cukrovar
Břeclav, Stará Břeclav, Skopalíkova
Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná
Moravský Žižkov, Prechov Dvůr
Moravský Žižkov, Benátky
Moravský Žižkov, Křižovatka
Moravský Žižkov, Bílovská
Velké Bílovice, Na Konci
Velké Bílovice, Kovárna
Velké Bílovice, Autobusové Nádraží
542 Často kladené dotazy
V kolik začne 542 autobus fungovat?
Služby na 542 autobus začínají v 05:34 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 542 autobus fungovat?
Služby na 542 autobus končí v 13:44 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 542 autobus?
Kdy přijde linka Hustopeče, autobusové nádraží - Břeclav, Gumotex Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hustopeče, autobusové nádraží - Břeclav, Gumotex Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 542 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 542. autobus zastávka.
542 autobus Jízdní řád
542 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:34 - 13:44
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:34 - 13:44 | 66 |
út | 05:34 - 13:44 | 66 |
st | 05:34 - 13:44 | 66 |
čt | 05:34 - 13:44 | 66 |
pá | 05:34 - 13:44 | 66 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 542 (od Břeclav, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 542 v reálném čase. (Velké Bílovice, Autobusové Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 542 autobus
Ceny IDS JMK 542 (Velké Bílovice, Autobusové Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
542 (IDS JMK)
První zastávka 542 autobus cesty je Břeclav, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Velké Bílovice, Autobusové Nádraží. 542 (Velké Bílovice, Autobusové Nádraží) je v provozu během víkendy.
Další informace: 542 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 28 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 542 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 542 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 542 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 542 (Velké Bílovice, Autobusové Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 542 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 542, v Brno
542 - Alternativní cíle
- 542 - Břeclav, Autobusové Nádraží / Jízdní řád
- 542 - Břeclav, Gumotex / Jízdní řád
- 542 - Hustopeče, Autobusové Nádraží / Jízdní řád
- 542 - Hustopeče, Nemocnice / Jízdní řád
- 542 - Moravský Žižkov, Křižovatka / Jízdní řád
- 542 - Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží / Jízdní řád
- 542 - Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 443 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 275 - Olešnice, nám. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 154 - Židlochovice, železniční stanice - Ivančice, Oslavanská/ Jízdní řád
- 504 - Pohořelice, náměstí - Ústřední hřbitov/ Jízdní řád
- 104 - Laa an der Thaya, Therme - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 444 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Višňové, náměstí/ Jízdní řád
- 934 - Žeravice, obecní úřad - Veselí nad Moravou, u polikliniky/ Jízdní řád
- 301 - Královo Pole, nádraží - Bystré, městský úřad/ Jízdní řád
- 350 - Milešín - Řikonín, železniční stanice/ Jízdní řád
- 233 - Benešov - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- 164 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Pohořelice, průmyslová zóna jih/ Jízdní řád
- 701 - Pozořice, škola - Úzká/ Jízdní řád
- 258 - Boskovice, Sušilova ZŠ II - Obora, Hutě/ Jízdní řád
- 821 - Božice, škola - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- Š88 - Zoologická zahrada - ZŠ Jana Babáka/ Jízdní řád
- OLY - Úzká - Modřice, Olympia jih/ Jízdní řád
- E50 - Kamechy - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 520 - Vranovice, žel.st. - Židlochovice, aut. st./ Jízdní řád
- 335 - Tišnov, železniční stanice - Nedvědice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 831 - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku/ Jízdní řád