Linka 555
Podivín, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 555 autobus (Aktualizováno)
555 autobus (Rakvice, Kostel) má 4 zastávek odjíždí z Podivín, Železniční Stanice a končí v Rakvice, Kostel.
Vyberte 555 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Rakvice, Kostel (4 zastávek)
Podivín, Železniční Stanice
Podivín, Železniční Stanice
Rakvice, U Šutráku
Rakvice, Kostel
555 Často kladené dotazy
V kolik začne 555 autobus fungovat?
Služby na 555 autobus začínají v 12:47 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 555 autobus fungovat?
Služby na 555 autobus končí v 14:57 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 555 autobus?
Kdy přijde linka Podivín, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Podivín, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 555 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 555. autobus zastávka.
555 autobus Jízdní řád
555 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 12:47 - 14:57
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 12:47 - 14:57 | 130 |
út | 12:47 - 14:57 | 130 |
st | 12:47 - 14:57 | 130 |
čt | 12:47 - 14:57 | 130 |
pá | 12:47 - 14:57 | 130 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 555 (od Podivín, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 555 v reálném čase. (Rakvice, Kostel) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 555 autobus
Ceny IDS JMK 555 (Rakvice, Kostel) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
555 (IDS JMK)
První zastávka 555 autobus cesty je Podivín, Železniční Stanice a poslední zastávka je Rakvice, Kostel. 555 (Rakvice, Kostel) je v provozu během víkendy.
Další informace: 555 má 4 zastávek a celková doba cesty je zhruba 7 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 555 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 555 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 555 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 555 (Rakvice, Kostel) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 555 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 555, v Brno
555 - Alternativní cíle
- 555 - Lednice, Náměstí / Jízdní řád
- 555 - Podivín, Železniční Stanice / Jízdní řád
- 555 - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz / Jízdní řád
- 555 - Valtice, Aut. St. / Jízdní řád
- 555 - Hlohovec, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 555 - Valtice, Úvaly, Na Konci / Jízdní řád
- 555 - Schrattenberg, Kirchenplatz / Jízdní řád
- 555 - Podivín, Železniční Stanice / Jízdní řád
- 555 - Valtice, Aut. St. / Jízdní řád
- 555 - Lednice, Náměstí / Jízdní řád
- 555 - Valtice, Boří Dvůr / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 256 - Boskovice, 17. listopadu - Olešnice, nám./ Jízdní řád
- 226 - Blansko, Obůrka - Blansko, Skalní Mlýn/ Jízdní řád
- 153 - Tišnov, železniční stanice - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- 331 - Tišnov, Pejškov - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 223 - Blansko, Klepačov, točna - Blansko, Těchov/ Jízdní řád
- 930 - Nová Lhota, Vápenky - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 154 - Židlochovice, železniční stanice - Ivančice, Oslavanská/ Jízdní řád
- 260 - Lipovec, škola - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 754 - Vyškov, Autobusové nádraží - Orlovice/ Jízdní řád
- E56 - Královo Pole, nádraží - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 335 - Tišnov, železniční stanice - Nedvědice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 303 - Zoologická zahrada - Veverská Bítýška, náměstí/ Jízdní řád
- 261 - Protivanov - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 810 - Miroslav, autobusové nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 240 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Sloup/ Jízdní řád
- 672 - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice - Kyjov, Langobardská/ Jízdní řád
- 336 - Vratislávka - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 563 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 41 - Vranov, myslivna - Královo Pole, nádraží/ Jízdní řád
- 561 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád