Linka 564
Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 564 autobus (Aktualizováno)
564 autobus (Břeclav, Městský Hřbitov) má 17 zastávek odjíždí z Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná a končí v Břeclav, Městský Hřbitov.
Vyberte 564 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Břeclav, Městský Hřbitov (17 zastávek)
Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná
Břeclav, Stará Břeclav, J. Moláka
Břeclav, Stará Břeclav, Vinohradní
Břeclav, Stará Břeclav, Skopalíkova
Břeclav, Stará Břeclav, Lidická
Břeclav, Cukrovar
Břeclav, Náměstí Tgm, Městský Úřad
Břeclav, Dům Kultury
Břeclav, Poliklinika
Břeclav, Průmyslová Škola
Břeclav, Jana Palacha
Břeclav, Autobusové Nádraží
Břeclav, Bors
Břeclav, Pohansko, Rozcestí
Břeclav, Gumotex
Břeclav, Lanžhotská
Břeclav, Městský Hřbitov
564 Často kladené dotazy
V kolik začne 564 autobus fungovat?
Služby na 564 autobus začínají v 05:01 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 564 autobus fungovat?
Služby na 564 autobus končí v 20:13 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 564 autobus?
Kdy přijde linka Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 564 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 564. autobus zastávka.
564 autobus Jízdní řád
564 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:01 - 22:17
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:01 - 22:17 | 26 - 65 |
út | 05:01 - 22:17 | 26 - 65 |
st | 05:01 - 22:17 | 26 - 65 |
čt | 05:01 - 22:17 | 26 - 65 |
pá | 05:01 - 22:17 | 26 - 65 |
so | 07:05 - 20:13 | 54 - 215 |
ne | 07:05 - 20:13 | 54 - 215 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 564 (od Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 564 v reálném čase. (Břeclav, Městský Hřbitov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 564 autobus
Ceny IDS JMK 564 (Břeclav, Městský Hřbitov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
564 (IDS JMK)
První zastávka 564 autobus cesty je Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná a poslední zastávka je Břeclav, Městský Hřbitov. 564 (Břeclav, Městský Hřbitov) je v provozu během každý den.
Další informace: 564 má 17 zastávek a celková doba cesty je zhruba 23 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 564 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 564 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 564 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 564 (Břeclav, Městský Hřbitov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 564 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 564, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 245 - Lysice, pohostinství - Kunice/ Jízdní řád
- 612 - Hlavní nádraží - Boleradice/ Jízdní řád
- 107 - Vyškov, Autobusové nádraží - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 551 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Klobouky u Brna, náměstí/ Jízdní řád
- 836 - Lechovice, obecní úřad - Hodonice, střed/ Jízdní řád
- 431 - Ivančice, Hrubšice - Ivančice, škola/ Jízdní řád
- 64 - Chrlice, smyčka - Červený písek/ Jízdní řád
- 755 - Želeč - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- N98 - Mariánské údolí - Bartolomějská/ Jízdní řád
- 442 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Hrotovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 574 - Podivín, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 902 - Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- N95 - Kamenný vrch - Újezd u Brna, městský úřad/ Jízdní řád
- 62 - Červený kopec - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 84 - Stará osada - Stará osada/ Jízdní řád
- 444 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Višňové, náměstí/ Jízdní řád
- 563 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 556 - Podivín, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 41 - Vranov, myslivna - Královo Pole, nádraží/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád