Linka 565
Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 565 autobus (Aktualizováno)
565 autobus ה má 14 zastávek odjíždí z Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná a končí v Břeclav, Městský Hřbitov.
Vyberte 565 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Břeclav, Městský Hřbitov (14 zastávek)
Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná
Břeclav, Stará Břeclav, J. Moláka
Břeclav, Stará Břeclav, U Parku
Břeclav, Stará Břeclav, Kulturní Dům
Břeclav, Stará Břeclav, Mánesova
Břeclav, Stará Břeclav, Lidická
Břeclav, Sovadinova
Břeclav, Slovácká
Břeclav, Jana Palacha
Břeclav, Autobusové Nádraží
Břeclav, Bors
Břeclav, Pohansko, Rozcestí
Břeclav, Lanžhotská
Břeclav, Městský Hřbitov
565 Často kladené dotazy
V kolik začne 565 autobus fungovat?
Služby na 565 autobus začínají v 05:34 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 565 autobus fungovat?
Služby na 565 autobus končí v 19:45 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 565 autobus?
Kdy přijde linka Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 565 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 565. autobus zastávka.
565 autobus Jízdní řád
565 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:34 - 19:45
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:34 - 19:45 | 47 - 60 |
út | 05:34 - 19:45 | 47 - 60 |
st | 05:34 - 19:45 | 47 - 60 |
čt | 05:34 - 19:45 | 47 - 60 |
pá | 05:34 - 19:45 | 47 - 60 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 565 (od Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 565 v reálném čase. (Břeclav, Městský Hřbitov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 565 autobus
Ceny IDS JMK 565 (Břeclav, Městský Hřbitov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
565 (IDS JMK)
První zastávka 565 autobus cesty je Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná a poslední zastávka je Břeclav, Městský Hřbitov. 565 (Břeclav, Městský Hřbitov) je v provozu během víkendy.
Další informace: 565 má 14 zastávek a celková doba cesty je zhruba 22 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 565 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 565 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 565 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 565 (Břeclav, Městský Hřbitov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 565 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 565, v Brno
565 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- N89 - U Luhu - Prace, točna/ Jízdní řád
- N94 - Modřice, smyčka - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice/ Jízdní řád
- 934 - Žeravice, obecní úřad - Veselí nad Moravou, u polikliniky/ Jízdní řád
- 940 - Kuželov, točna - Hroznová Lhota, zdravotní středisko/ Jízdní řád
- 75 - Slatina, nádraží - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice/ Jízdní řád
- 50 - Zoologická zahrada - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- Š86 - Loosova - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 813 - Hostim, náměstí - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- XS31 - Bystřice nad Pern., železniční stanice - Bystřice nad Pernštejnem, Rovné
- 210 - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice - Hostěnice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 731 - Olšany - Rousínov, autobusová stanice/ Jízdní řád
- 304 - Kuřim, Podlesí - Řečkovice, nádraží/ Jízdní řád
- 901 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád
- 104 - Laa an der Thaya, Therme - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 261 - Protivanov - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 752 - Vážany - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 912 - Bzenec, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 70 - Královo Pole, nádraží - Ořešín/ Jízdní řád
- 47 - Staré Černovice - Úzká/ Jízdní řád