Linka 590
Vraný
ČSAD Slaný s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ČSAD Slaný s.r.o. 590 autobus (Aktualizováno)
590 autobus (Vraný) má 36 zastávek odjíždí z Nové Strašecí, Palackého a končí v Vraný.
Vyberte 590 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Vraný (36 zastávek)
Nové Strašecí, Palackého
Nové Strašecí, Poliklinika
Rynholec
Rynholec, Záv.
Lány, Vašírov
Lány, U Hřbitova
Stochov, Slovanka I
Stochov, U Křížku
Stochov, U Dubu
Stochov, Honice
Stochov, Čelechovice
Kačice
Smečno, Ovčín
Smečno
Slaný, Kvíc, U Hrušky
Slaný, Kvíček
Slaný, Fantův Mlýn
Slaný, Aut.Nádr.
Slaný, Šultysova
Slaný, Nosačická
Slaný, Farma
Slaný, Dolín, I
Slaný, Dolín, II
Slaný, Želevčice, Rozc.
Beřovice, Horní
Beřovice
Zlonice, Tmáň
Zlonice, Břešťany
Zlonice, Husova
Zlonice
Zlonice, Vyšínek
Páleč
Vraný, Horní Kamenice, I
Vraný, Lukov
Vraný, Bytovky
Vraný
590 Často kladené dotazy
V kolik začne 590 autobus fungovat?
Služby na 590 autobus začínají v 05:45 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 590 autobus fungovat?
Služby na 590 autobus končí v 04:45 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek.
V kolik dorazí 590 autobus?
Kdy přijde linka Vraný autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vraný autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 590 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 590. autobus zastávka.
590 autobus Jízdní řád
590 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:45 - 04:45
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:45 - 04:45 | 47 - 120 |
út | 05:45 - 04:45 | 47 - 120 |
st | 05:45 - 04:45 | 47 - 120 |
čt | 05:45 - 04:45 | 47 - 120 |
pá | 05:45 - 21:42 | 45 - 118 |
so | 08:39 - 20:42 | 240 - 242 |
ne | 08:39 - 04:45 | 240 - 411 |
Provozní upozornění pro ČSAD Slaný s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 590 (od Nové Strašecí, Palackého), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 590 v reálném čase. (Vraný) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ČSAD Slaný s.r.o..
Jízdné za linku 590 autobus
Ceny ČSAD Slaný s.r.o. 590 (Vraný) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ČSAD Slaný s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ČSAD Slaný s.r.o..
590 (ČSAD Slaný s.r.o.)
První zastávka 590 autobus cesty je Nové Strašecí, Palackého a poslední zastávka je Vraný. 590 (Vraný) je v provozu během každý den.
Další informace: 590 má 36 zastávek a celková doba cesty je zhruba 77 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ČSAD Slaný s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 590 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 590 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 590 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 590 (Vraný) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 590 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ČSAD Slaný s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ČSAD Slaný s.r.o. nebo plánovač výletů pro tramvaj, autobus, vlak, trolejbus, metro, lanovka, trajekt nebo kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ČSAD Slaný s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 590, v Praha
ČSAD Slaný s.r.o. linky v Praha
- 594 - Slaný - Poštovice - Zlonice/ Jízdní řád
- 342 - Praha,Nádraží Veleslavín - Slaný,Žel.st./ Jízdní řád
- 591 - Vraný - Klobuky/ Jízdní řád
- 597 - Velvary - Chržín,Budihostice/ Jízdní řád
- 580 - Slaný - Mšec - Řevničov - Rakovník/ Jízdní řád
- 596 - Velvary - Černuc/Straškov - Vodochody/ Jízdní řád
- 389 - Praha,Nádraží Veleslavín - Louny,Luna/ Jízdní řád
- 595 - Velvary - Poštovice - Peruc/ Jízdní řád
- 592 - Slaný - Klobuky - Panenský Týnec/ Jízdní řád
- 589 - Kvílice - Hořešovice - Líský/ Jízdní řád
- 587 - Slaný - Tuřany - Libušín/ Jízdní řád
- 388 - Praha,Nádraží Veleslavín - Slaný,Arbesova/ Jízdní řád
- 617 - Slaný - Velvary - Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- 588 - Slaný - Srbeč - Milý/ Jízdní řád
- 586 - Slaný - Drnek - Nové Strašecí - Řevničov/ Jízdní řád
- 593 - Slaný - Hobšovice - Velvary/ Jízdní řád