Linka 642
Ždánice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 642 autobus (Aktualizováno)
642 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Kyjov, Aut. St. a končí v Ždánice.
Vyberte 642 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ždánice (12 zastávek)
Kyjov, Aut. St.
Kyjov, POD Nemocnicí
Bukovany
Bukovany, Bukovanský Mlýn
Ostrovánky
Nechvalín, Horní Zastávka
Nechvalín, Dolní Zastávka
Lovčice, Na Kopci
Lovčice, Horní Zastávka
Lovčice, Dolní Zastávka
Ždánice, Hvězdárna
Ždánice
642 Často kladené dotazy
V kolik začne 642 autobus fungovat?
Služby na 642 autobus začínají v 05:38 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 642 autobus fungovat?
Služby na 642 autobus končí v 22:37 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 642 autobus?
Kdy přijde linka Ždánice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ždánice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 642 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 642. autobus zastávka.
642 autobus Jízdní řád
642 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:38 - 22:37
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:38 - 22:37 | 45 - 208 |
út | 05:38 - 22:37 | 45 - 208 |
st | 05:38 - 22:37 | 45 - 208 |
čt | 05:38 - 22:37 | 45 - 208 |
pá | 05:38 - 22:37 | 45 - 208 |
so | 06:41 - 22:37 | 116 - 240 |
ne | 06:41 - 22:37 | 116 - 240 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 642 (od Kyjov, Aut. St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 642 v reálném čase. (Ždánice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 642 autobus
Ceny IDS JMK 642 (Ždánice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
642 (IDS JMK)
První zastávka 642 autobus cesty je Kyjov, Aut. St. a poslední zastávka je Ždánice. 642 (Ždánice) je v provozu během každý den.
Další informace: 642 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 27 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 642 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 642 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 642 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 642 (Ždánice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 642 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 642, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 411 - Deblín, Pod cihelnou - Velká Bíteš, náměstí/ Jízdní řád
- XS52 - Kobylí na Moravě - Zaječí, železniční stanice
- 665 - Strážnice, aut. st. - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 240 - Sloup - Rájec-Jestřebí, železniční stanice/ Jízdní řád
- 588 - Mikulov, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz/ Jízdní řád
- 815 - Znojmo, autobusové nádraží - Moravské Budějovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 106 - ÚAN Zvonařka - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- E56 - Královo Pole, nádraží - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- 741 - Vyškov, Poliklinika - Vyškov, Pustiměřská/ Jízdní řád
- 540 - Hustopeče, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 632 - Slavkov u Brna, žel. st. - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 806 - Znojmo, Vančurova DPS - Znojmo, Přímětice, točna/ Jízdní řád
- 630 - Lovčičky - Hodějice, točna/ Jízdní řád
- 602 - Bučovice, u školy - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 611 - Sokolnice, železniční stanice - Lovčičky/ Jízdní řád
- 152 - Blansko, aut. st. - Kuřim, železniční stanice/ Jízdní řád
- 251 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Jevíčko, nám./ Jízdní řád
- 404 - Labská - Radostice, sokolovna/ Jízdní řád
- 401 - Velká Bíteš, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád