Linka 642
Ždánice, Zdravotní Středisko
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 642 autobus (Aktualizováno)
642 autobus (Ždánice, Zdravotní Středisko) má 14 zastávek odjíždí z Kyjov, Aut. St. a končí v Ždánice, Zdravotní Středisko.
Vyberte 642 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ždánice, Zdravotní Středisko (14 zastávek)
Kyjov, Aut. St.
Kyjov, POD Nemocnicí
Bukovany
Bukovany, Bukovanský Mlýn
Ostrovánky
Nechvalín, Horní Zastávka
Nechvalín, Dolní Zastávka
Lovčice, Na Kopci
Lovčice, Horní Zastávka
Lovčice, Dolní Zastávka
Ždánice, Hvězdárna
Ždánice
Ždánice, Škola
Ždánice, Zdravotní Středisko
642 Často kladené dotazy
V kolik začne 642 autobus fungovat?
Služby na 642 autobus začínají v 07:11 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 642 autobus fungovat?
Služby na 642 autobus končí v 10:11 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 642 autobus?
Kdy přijde linka Ždánice, Zdravotní Středisko autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ždánice, Zdravotní Středisko autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 642 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 642. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 642 (od Kyjov, Aut. St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 642 v reálném čase. (Ždánice, Zdravotní Středisko) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 642 autobus
Ceny IDS JMK 642 (Ždánice, Zdravotní Středisko) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
642 (IDS JMK)
První zastávka 642 autobus cesty je Kyjov, Aut. St. a poslední zastávka je Ždánice, Zdravotní Středisko. 642 (Ždánice, Zdravotní Středisko) je v provozu během víkendy.
Další informace: 642 má 14 zastávek a celková doba cesty je zhruba 29 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 642 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 642 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 642 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 642 (Ždánice, Zdravotní Středisko) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 642 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 642, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- XS71 - Vyškov, železniční stanice - Nezamyslice/ Jízdní řád
- 55 - Mariánské údolí - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- XS2 - Křenovice, hor. žel. st. - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 260 - Lipovec, škola - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 258 - Boskovice, Sušilova ZŠ II - Obora, Hutě/ Jízdní řád
- 302 - Kamenolom - Kuřim, Prefa/ Jízdní řád
- 820 - Znojmo, autobusové nádraží - Hevlín, škola/ Jízdní řád
- XR56 - Veselí nad Moravou, železniční stanice - Staré Město u Uherského Hradiště/ Jízdní řád
- 320 - Lipůvka - Sentice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 814 - Biskupice-Pulkov, Pulkov - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 510 - Modřice, Olympia - Radostice, sokolovna/ Jízdní řád
- 555 - Podivín, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz/ Jízdní řád
- Š86 - Hlavní nádraží - Loosova/ Jízdní řád
- 810 - Miroslav, autobusové nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 240 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Sloup/ Jízdní řád
- 542 - Hustopeče, autobusové nádraží - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 730 - Vyškov, Autobusové nádraží - Rousínov, EDP/ Jízdní řád
- 825 - Hluboké Mašůvky, hostinec - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 221 - Blansko, Okružní - Blansko, Písečná, penzion/ Jízdní řád
- 402 - Veverské Knínice, horní konec - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád