Linka 822
Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Znojmo, autobusové nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 822 autobus (Aktualizováno)
822 autobus ה má 7 zastávek odjíždí z Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St. a končí v Hrušovany Nad Jevišovkou, Dapo.
Vyberte 822 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Hrušovany Nad Jevišovkou, Dapo (7 zastávek)
Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St.
Hrabětice, Rozcestí
Hrušovany Nad Jevišovkou, Cukrovar
Hrušovany Nad Jevišovkou, Statek
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lékárna
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp
Hrušovany Nad Jevišovkou, Dapo
822 Často kladené dotazy
V kolik začne 822 autobus fungovat?
Služby na 822 autobus začínají v 05:32 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 822 autobus fungovat?
Služby na 822 autobus končí v 14:25 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 822 autobus?
Kdy přijde linka Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Znojmo, autobusové nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Znojmo, autobusové nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 822 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 822. autobus zastávka.
822 autobus Jízdní řád
822 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:32 - 14:25
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:32 - 14:25 | 533 |
út | 05:32 - 14:25 | 533 |
st | 05:32 - 14:25 | 533 |
čt | 05:32 - 14:25 | 533 |
pá | 05:32 - 14:25 | 533 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 822 (od Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 822 v reálném čase. (Hrušovany Nad Jevišovkou, Dapo) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 822 autobus
Ceny IDS JMK 822 (Hrušovany Nad Jevišovkou, Dapo) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
822 (IDS JMK)
První zastávka 822 autobus cesty je Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St. a poslední zastávka je Hrušovany Nad Jevišovkou, Dapo. 822 (Hrušovany Nad Jevišovkou, Dapo) je v provozu během víkendy.
Další informace: 822 má 7 zastávek a celková doba cesty je zhruba 6 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 822 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 822 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 822 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 822 (Hrušovany Nad Jevišovkou, Dapo) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 822 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 822, v Brno
822 - Alternativní cíle
- 822 - Božice, Škola / Jízdní řád
- 822 - Božice, Škola / Jízdní řád
- 822 - Břežany, U Hostince / Jízdní řád
- 822 - Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp / Jízdní řád
- 822 - Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp / Jízdní řád
- 822 - Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St. / Jízdní řád
- 822 - Lechovice, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 822 - Mackovice, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 822 - Znojmo, Autobusové Nádraží / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 254 - Boskovice, 17. listopadu - Letovice, Třebětín/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- 250 - Boskovice, hřbitov - Černá Hora, nám./ Jízdní řád
- 259 - Doubravice, nám. - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 58 - Líšeň, hřbitov - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 73 - Sokolnice, železniční stanice - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 561 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 751 - Lysovice, obecní úřad - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 156 - Bučovice, aut. st. - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 78 - Modřice, Olympia - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 105 - ÚAN Zvonařka - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 811 - Znojmo, autobusové nádraží - Trstěnice/ Jízdní řád
- 509 - Měnín, obchodní středisko - Chrlické náměstí/ Jízdní řád
- 550 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 221 - Blansko, Okružní - Blansko, Písečná, penzion/ Jízdní řád
- 910 - Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 151 - Jírova - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 84 - Stará osada - Stará osada/ Jízdní řád
- 530 - Drnholec - Vranovice, žel.st./ Jízdní řád
- 661 - Kyjov, aut. st. - Násedlovice/ Jízdní řád