Linka 910
Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 910 autobus (Aktualizováno)
910 autobus ה má 13 zastávek odjíždí z Hodonín, Autobusové Nádraží a končí v Strážnice, Aut. St..
Vyberte 910 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Strážnice, Aut. St. (13 zastávek)
Hodonín, Autobusové Nádraží
Hodonín, Annenská
Holíč, Sasinkova Ulica
Holíč, Kníhkupectvo Bystrický
Vrádište, Rázcestie
Skalica, Daňový Úrad
Skalica, Mallého Ulica
Skalica, Železničná Stanica
Sudoměřice, Obecní Úřad
Sudoměřice, Křižovatka
Petrov
Strážnice, Skalická Brána
Strážnice, Aut. St.
910 Často kladené dotazy
V kolik začne 910 autobus fungovat?
Služby na 910 autobus začínají v 06:16 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 910 autobus fungovat?
Služby na 910 autobus končí v 22:26 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 910 autobus?
Kdy přijde linka Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 910 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 910. autobus zastávka.
910 autobus Jízdní řád
910 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 06:16 - 22:26
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:16 - 22:26 | 480 - 490 |
út | 06:16 - 22:26 | 480 - 490 |
st | 06:16 - 22:26 | 480 - 490 |
čt | 06:16 - 22:26 | 480 - 490 |
pá | 06:16 - 22:26 | 480 - 490 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 910 (od Hodonín, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 910 v reálném čase. (Strážnice, Aut. St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 910 autobus
Ceny IDS JMK 910 (Strážnice, Aut. St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
910 (IDS JMK)
První zastávka 910 autobus cesty je Hodonín, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Strážnice, Aut. St.. 910 (Strážnice, Aut. St.) je v provozu během víkendy.
Další informace: 910 má 13 zastávek a celková doba cesty je zhruba 42 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 910 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 910 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 910 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 910 (Strážnice, Aut. St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 910 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 910, v Brno
910 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 801 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Hradiště, sýpka/ Jízdní řád
- 230 - Olomučany, točna - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- 808 - Znojmo, autobusové nádraží - Znojmo, Hradiště, sýpka/ Jízdní řád
- OLY - Úzká - Modřice, Olympia jih/ Jízdní řád
- 601 - ÚAN Zvonařka - Slavkov u Brna, poliklinika/ Jízdní řád
- 513 - Modřice, železniční stanice - Jezeřany-Maršovice, točna/ Jízdní řád
- 403 - Labská - Omice, samoobsluha/ Jízdní řád
- 422 - Zastávka, železniční stanice - Hlína/ Jízdní řád
- 78 - Modřice, Olympia - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 810 - Miroslav, autobusové nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 222 - Blansko, aut. st. - Blansko, DSB slévárna/ Jízdní řád
- 632 - Slavkov u Brna, žel. st. - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 77 - Úzká - Slatinka/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- 930 - Nová Lhota, Vápenky - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 932 - Veselí nad Moravou, železniční stanice - Nová Lhota, horní zastávka/ Jízdní řád
- 410 - Litostrov - Domašov/ Jízdní řád
- 742 - Vyškov, Pustiměřská - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 44 - ÚAN Zvonařka - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 64 - Chrlice, smyčka - Červený písek/ Jízdní řád