Linka EN 406
Bohumín – Zebrzydowice
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. EN 406 vlak (Aktualizováno)
EN 406 vlak (Zebrzydowice) má 2 stanic odjíždí z Bohumín a končí v Zebrzydowice.
Přehled jízdního řádu EN 406 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 03:45. Provozní dny tohoto týdne: úterý, středa, čtvrtek, pátek.
Vyberte EN 406 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Zebrzydowice (2 zastávek)
Bohumín
Zebrzydowice
EN 406 Často kladené dotazy
V kolik začne EN 406 vlak fungovat?
Služby na EN 406 vlak začínají v 03:45 dne úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává EN 406 vlak fungovat?
Služby na EN 406 vlak končí v 03:45 dne úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí EN 406 vlak?
Kdy přijde linka Bohumín – Zebrzydowice vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Bohumín – Zebrzydowice vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka EN 406 vlak společnosti České dráhy, a.s. na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba EN 406 vlak na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde EN 406 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší EN 406. vlak stanice.
EN 406 vlak Jízdní řád
EN 406 vlak linka je v provozu úterý, středa, čtvrtek, pátek. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 03:45
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | 03:45 | Jediný odjezd |
st | 03:45 | Jediný odjezd |
čt | 03:45 | Jediný odjezd |
pá | 03:45 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na EN 406 (od Bohumín), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy EN 406 v reálném čase. (Zebrzydowice) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku EN 406 vlak
Ceny České dráhy, a.s. EN 406 (Zebrzydowice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
EN 406 (České dráhy, a.s.)
První zastávka EN 406 vlak cesty je Bohumín a poslední zastávka je Zebrzydowice. EN 406 (Zebrzydowice) je v provozu během úterý, středa, čtvrtek, pátek.
Další informace: EN 406 má 2 stanic a celková doba cesty je zhruba 20 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší EN 406 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro EN 406 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka EN 406 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku EN 406 (Zebrzydowice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek EN 406 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky EN 406, v Ostrava
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- OS 23652 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád
- OS 2965 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 3540 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- SC 507 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- IC 111 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- IC 114 - Zebrzydowice – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 2968 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- SP 1442 - Jindřichov ve Slezsku – Jeseník/ Jízdní řád
- IC 512 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S7 - Frýdek-Místek – Hnojník – Český Těšín/ Jízdní řád
- SP 1445 - Jeseník – Krnov/ Jízdní řád
- S1 - Opava východ – Ostrava–Svinov – Havířov – Český Těšín/ Jízdní řád
- S9 - Český Těšín – Ostrava-Svinov/ Jízdní řád
- EX1 - Praha – Ostrava – Návsí / Opava/ Jízdní řád
- S3 - Bohumín – Ostrava-Svinov – Studénka – Suchdol nad Odrou – Polom/ Jízdní řád
- SC 506 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- SP 1447 - Jeseník – Jindřichov ve Slezsku/ Jízdní řád
- OS 3504 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- IC 203 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- SC 504 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád