Linka S5
Frýdlant nad Ostravicí – Ostravice
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. S5 vlak (Aktualizováno)
S5 vlak (Frýdlant Nad Ostravicí) má 5 stanic odjíždí z Ostravice a končí v Frýdlant Nad Ostravicí.
Vyberte S5 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Frýdlant Nad Ostravicí (5 zastávek)
Ostravice
Ostravice Zastávka
Frýdlant N.O.-Nová Dědina
Frýdlant Nad Ostravicí Zastávka
Frýdlant Nad Ostravicí
S5 Často kladené dotazy
V kolik začne S5 vlak fungovat?
Služby na S5 vlak začínají v 04:33 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává S5 vlak fungovat?
Služby na S5 vlak končí v 22:33 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí S5 vlak?
Kdy přijde linka Frýdlant nad Ostravicí – Ostravice vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Frýdlant nad Ostravicí – Ostravice vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka S5 vlak společnosti České dráhy, a.s. na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba S5 vlak na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde S5 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S5. vlak stanice.
S5 vlak Jízdní řád
S5 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:33 - 22:33
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:33 - 22:33 | 51 - 60 |
út | 04:33 - 22:33 | 51 - 60 |
st | 04:33 - 22:33 | 51 - 60 |
čt | 04:33 - 22:33 | 51 - 60 |
pá | 04:33 - 22:33 | 51 - 60 |
so | 04:33 - 22:33 | 51 - 60 |
ne | 04:33 - 22:33 | 51 - 60 |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S5 (od Ostravice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S5 v reálném čase. (Frýdlant Nad Ostravicí) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku S5 vlak
Ceny České dráhy, a.s. S5 (Frýdlant Nad Ostravicí) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
S5 (České dráhy, a.s.)
První zastávka S5 vlak cesty je Ostravice a poslední zastávka je Frýdlant Nad Ostravicí. S5 (Frýdlant Nad Ostravicí) je v provozu během každý den.
Další informace: S5 má 5 stanic a celková doba cesty je zhruba 11 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší S5 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S5 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S5 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku S5 (Frýdlant Nad Ostravicí) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S5 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S5, v Ostrava
S5 - Alternativní cíle
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- EN 443 - Bohumín – Čadca/ Jízdní řád
- OS 23652 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád
- SP 1446 - Jindřichov ve Slezsku – Lipová Lázně/ Jízdní řád
- R 213 - Bohumín – Zebrzydowice/ Jízdní řád
- OS 3540 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- IC 111 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- IC 512 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- R 311 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- OS 23653 - Mikulovice – Zlaté Hory/ Jízdní řád
- OS 3543 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- OS 3528 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- OS 2962 - Bohumín – Chałupki/ Jízdní řád
- EN 443 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- OS 2900 - Čadca – Mosty u Jablunkova zastávka/ Jízdní řád
- SC 241 - Praha hl. n. – Čadca/ Jízdní řád
- OS 3502 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- S12 - Kravaře ve Slezsku – Chuchelná/ Jízdní řád
- S15 - Krnov – Třemešná ve Slezsku – Jindřichov ve Slezsku/ Jízdní řád
- S13 - Opava východ – Hradec nad Moravicí/ Jízdní řád