Linka 104
Laa an der Thaya, Therme - ÚAN Zvonařka
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 104 autobus (Aktualizováno)
104 autobus ה má 4 zastávek odjíždí z Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp a končí v Litobratřice, Obecní Úřad.
Přehled jízdního řádu 104 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 07:09. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 104 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Litobratřice, Obecní Úřad (4 zastávek)
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp
Hrušovany Nad Jevišovkou, Sts
Litobratřice, U Konírny
Litobratřice, Obecní Úřad
104 Často kladené dotazy
V kolik začne 104 autobus fungovat?
Služby na 104 autobus začínají v 07:09 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 104 autobus fungovat?
Služby na 104 autobus končí v 07:09 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 104 autobus?
Kdy přijde linka Laa an der Thaya, Therme - ÚAN Zvonařka Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Laa an der Thaya, Therme - ÚAN Zvonařka Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 104 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 104. autobus zastávka.
104 autobus Jízdní řád
104 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 07:09
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:09 | Jediný odjezd |
út | 07:09 | Jediný odjezd |
st | 07:09 | Jediný odjezd |
čt | 07:09 | Jediný odjezd |
pá | 07:09 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 104 (od Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 104 v reálném čase. (Litobratřice, Obecní Úřad) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 104 autobus
Ceny IDS JMK 104 (Litobratřice, Obecní Úřad) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
104 (IDS JMK)
První zastávka 104 autobus cesty je Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp a poslední zastávka je Litobratřice, Obecní Úřad. 104 (Litobratřice, Obecní Úřad) je v provozu během víkendy.
Další informace: 104 má 4 zastávek a celková doba cesty je zhruba 13 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 104 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 104 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 104 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 104 (Litobratřice, Obecní Úřad) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 104 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 104, v Brno
104 - Alternativní cíle
- 104 - Hevlín, Škola / Jízdní řád
- 104 - Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp / Jízdní řád
- 104 - Hrušovany Nad Jevišovkou, Lékárna / Jízdní řád
- 104 - Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St. / Jízdní řád
- 104 - Laa An Der Thaya, Therme / Jízdní řád
- 104 - Pohořelice, Náměstí / Jízdní řád
- 104 - Úan Zvonařka / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 573 - Prušánky, obecní úřad - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 509 - Měnín, obchodní středisko - Chrlické náměstí/ Jízdní řád
- 620 - Slavkov u Brna, poliklinika - Křenovice, hor. žel. st./ Jízdní řád
- 235 - Blansko, aut. st. - Lomnice, náměstí/ Jízdní řád
- 821 - Božice, škola - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 935 - Velká nad Veličkou, závod - Kuželov, točna/ Jízdní řád
- 562 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- 50 - Mariánské náměstí - Zoologická zahrada/ Jízdní řád
- 550 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 432 - Znojmo, autobusové nádraží - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- 732 - Rousínov, Kroužek - Rousínov, Čechyně, náves/ Jízdní řád
- 801 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Hradiště, sýpka/ Jízdní řád
- 232 - Blansko, aut. st. - Bousín/ Jízdní řád
- 442 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Hrotovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 106 - ÚAN Zvonařka - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 743 - Vyškov, Autobusové nádraží - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 673 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, nemocnice/ Jízdní řád
- 835 - Žerotice, požární zbrojnice - Lechovice, zámek/ Jízdní řád
- 730 - Vyškov, Autobusové nádraží - Rousínov, EDP/ Jízdní řád
- 641 - Bučovice, u školy - Mouřínov/ Jízdní řád