Fortsæt til primært indhold
Bus - 35

35 linje

Københavns Lufthavn (Ellehammersvej) - Sundbyvester Plads

Movia

35 bus Køreplan

35 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 00:10 - 23:10

DagKørselstiderHyppighed
man00:10 - 23:1030 min
tir00:10 - 23:1030 min
ons00:10 - 23:1030 min
tor00:10 - 23:1030 min
fre00:10 - 23:1030 min
lør00:10 - 23:101 t.
søn00:10 - 23:101 t.
Vis den fulde rejseplan

35 bus Rutekort - Dragør Stationsplads

,35 bus Linjekort

35 bus Ruteplan og stoppesteder (Opdateret)

35 bus (Dragør Stationsplads) har 11 stoppesteder med afgang fra Københavns Lufthavn (Ellehammersvej) og endestation Dragør Stationsplads.

35 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 00:10 og stopper kl. 23:10. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 35 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Dragør Stationsplads (11 stop)

PDF-version: 35 køreplan, stoppesteder og kort

35 OSS

  • Hvad tid begynder 35 busat køre?

    Service på bus 35 begynder kl. 00:10 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 35 bus op med at køre?

    Service på bus 35 stopper kl. 23:10 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 35 bus?

    Hvornår ankommer Bus Københavns Lufthavn (Ellehammersvej) - Sundbyvester Plads linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Københavns Lufthavn (Ellehammersvej) - Sundbyvester Plads linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

35 bus Rutekort - Dragør Stationsplads

35 bus LinjekortPDF-version: 35 køreplan, stoppesteder og kort

35 bus Køreplan

35 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 00:10 - 23:10

DagKørselstiderHyppighed
man00:10 - 23:1030 min
tir00:10 - 23:1030 min
ons00:10 - 23:1030 min
tor00:10 - 23:1030 min
fre00:10 - 23:1030 min
lør00:10 - 23:101 t.
søn00:10 - 23:101 t.

Servicealarmer for Movia bus

Se alle opdateringer på 35 (fra Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)), inklusive statusoplysninger i realtid, bus forsinkelser, ændringer af ruter, ændringer af stoppesteder og alle andre serviceændringer. Få en kortvisning i realtid af 35 (Dragør Stationsplads), og følg bus, mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al info nu.

35 linje Bus billetpris

Movia 35 (Dragør Stationsplads) priser kan ændre sig af flere forskellige grunde. For flere oplysninger om billetpriser til Movia, bedes du tjekke Moovit appen eller selskabets officielle hjemmeside.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google PlayDownload on the App Store

35(Movia)

Det første stop på 35 bus ruten er Københavns Lufthavn (Ellehammersvej), og det sidste stop er Dragør Stationsplads. 35 (Dragør Stationsplads) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 35 har 11 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 14 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 35 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 35 busfor at komme på.

35 i nærheden af mig

Linje 35 Bus sporing i realtid

Spor linje 35 (Dragør Stationsplads) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 35 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus

Moovit

1.19M+ anmeldelser
Nemmere at få oplysninger på linje 35 i...