402 linje
Skovgården - Ringsted St.
Movia
Movia 402 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
402 bus (Ringsted St.) har 16 stoppesteder med afgang fra Ringsted St. og endestation Hovmarksvej (Sjællandsgade).
Vælg hvilken som helst af 402 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Ringsted St. (16 stop)
Ringsted St.
Dagmarsgade (Anlægsvej)
Tværalle (Anlægsvej)
Thyrasvej (Anlægsvej)
Kaserne Alle (Anlægsvej)
Kildemarken (Køgevej)
Kildeskovvej (Køgevej)
Skovgården
Kildemarken
Kildehaven (Kildemarken)
Kildestrædet (Kildemarken)
Kaserne Alle (Anlægsvej)
Thyrasvej (Anlægsvej)
Tværalle (Anlægsvej)
Dagmarsgade (Sct Knudsgade)
Hovmarksvej (Sjællandsgade)
402 OSS
Hvad tid begynder 402 busat køre?
Service på bus 402 begynder kl. 05:46 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 402 bus op med at køre?
Service på bus 402 stopper kl. 23:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 402 bus?
Hvornår ankommer bus Skovgården - Ringsted St. linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den bus Skovgården - Ringsted St. linje, der er tættest på din placering.
Er der en 402 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 402 bus stop.
402 bus Køreplan
402 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:46 - 23:50
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 05:46 - 23:50 | 30 - 60 |
tir | 05:46 - 23:50 | 30 - 60 |
ons | 05:46 - 23:50 | 30 - 60 |
tor | 05:46 - 23:50 | 30 - 60 |
fre | 05:46 - 23:50 | 30 - 60 |
lør | 07:50 - 23:52 | 60 |
søn | 07:50 - 23:52 | 60 |
Servicealarmer for Movia bus
Se alle opdateringer på 402 (fra Ringsted St.), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 402 (Ringsted St.) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Movia nu.
402 linje bus billetpris
Movia 402 (Ringsted St.) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Movia, tjek Moovit-appen eller Movias officielle hjemmeside.
402 (Movia)
Det første stop på 402 bus ruten er Ringsted St., og det sidste stop er Hovmarksvej (Sjællandsgade). 402 (Ringsted St.) går hver dag.
Yderligere oplysninger: 402 har 16 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 23 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 402 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 402 busfor at komme på.
Linje 402 bus sporing i realtid
Spor linje 402 (Ringsted St.) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 402 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for metro, jernbane, bus, bybane eller færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 402, i Danmark
Movia linjer i Danmark
- 552 - Kystskoven Klintedalsvej (Røsnæsvej) - Raklev skole (Elledevej)/ Tidsplan
- 340 - Espergærde St. - Hornbæk St./ Tidsplan
- 108 - Køge St. Østre Banevej (Østre Banevej) - Køge St. Østre Banevej (Østre Banevej)/ Tidsplan
- 93N - Rådhuspladsen St. (Vesterbrogade) - Oldvejsparken (Oldvejen)/ Tidsplan
- 581 - Nr. Jernløse Skole (Gl. Skovvej) - Kildebjergskolen (Skamstrupvej)/ Tidsplan
- 223 - Kirke Hyllinge (Bygaden) - Kirke Hyllinge (Bygaden)/ Tidsplan
- 530 - Holbæk St. - Tølløse St. (Jernbanevej)/ Tidsplan
- 601A - Dyssegårdsvej Vendepladsen (Dyssegårdsvej) - Kuhlaus Vej (Holsted Allé)/ Tidsplan
- 181 - Fysikvej (Lundtoftevej) - DTU Akademivej (Lundtoftegårdsvej)/ Tidsplan
- 721 - Maribo St. (Banegårdspladsen) - Maribo St. (Banegårdspladsen)/ Tidsplan
- 778 - Vink - Hestehave (Gloslunde Strandvej) - Nakskov St. (Perlestikkergade)/ Tidsplan
- 160 - Bagsværd St. terminalen (Bagsværd St.) - Tinghøjvej Aktivcentret (Tinghøjvej)/ Tidsplan
- 230R - Roskilde St. (Stationscentret) - Frederikssund St./ Tidsplan
- 468 - Ortved Nebsmøllevej (Roskildevej) - Vigersted (Vigersted Bygade)/ Tidsplan
- 252 - Hårlev St. - Store Heddinge Skole (Kronhøjvej)/ Tidsplan
- 25 - Orientkaj St. (Stubbeløbgade) - Oceankaj Terminal (Oceankaj)/ Tidsplan
- 55E - Allerød St. (Allerød Stationsvej) - Malmparken St. (Malmparken)/ Tidsplan
- 666 - Copenhell (Refshalevej) - Hovedbanegården Tivoli (Bernstorffsgade)/ Tidsplan
- 334 - Stenløse St. - Holte St./ Tidsplan
- 604 - Kalbyrisvej Vendepladsen (Kalbyrisvej) - Udsigtsbakken (Gavnøvej)/ Tidsplan