Fortsæt til primært indhold
Bus - 402

402

Skovgården - Ringsted St.

Movia

402 bus Køreplan

402 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:46 - 23:52

Dag Kørselstider
mandag 05:46 - 23:52
tirsdag 05:46 - 23:52
onsdag 05:46 - 23:52
torsdag 05:46 - 23:52
fredag 05:46 - 23:52
lørdag 07:50 - 23:52
søndag 07:50 - 23:52
Vis den fulde rejseplan

402 bus Rutekort

402 bus Linjekort

402 bus Ruteplan og stoppesteder

402 bus (Ringsted St.) har 20 stoppesteder med afgang fra Ringsted St. og endestation Ringsted St..

402 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:46 og stopper kl. 23:52. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 402 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Ringsted St. (20 stop)

Se PDF: 402 køreplan, stoppesteder og kort

402 OSS

  • Hvad tid begynder 402 busat køre?

    Service på bus 402 begynder kl. 05:46 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 402 bus op med at køre?

    Service på bus 402 stopper kl. 23:52 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 402 bus?

    Hvornår ankommer Bus Skovgården - Ringsted St. linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Skovgården - Ringsted St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 402 bus stoppesteder

Ringsted St. • Klostervænget (Sct Bendtsgade) • Torvet (Sct Bendtsgade) • Dagmarsgade (Anlægsvej) • Tværalle (Anlægsvej) • Thyrasvej (Anlægsvej) • Kaserne Alle (Anlægsvej) • Kildemarken (Køgevej) • Kildeskovvej (Køgevej) • Skovgården • Kildemarken • Kildehaven (Kildemarken) • Kildestrædet (Kildemarken) • Kaserne Alle (Anlægsvej) • Thyrasvej (Anlægsvej) • Tværalle (Anlægsvej) • Dagmarsgade (Sct Knudsgade) • Torvet (Sct Bendtsgade) • Klostervænget (Sct Bendtsgade) • Ringsted St.

402 bus Køreplan

402 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:46 - 23:52

Dag Kørselstider
mandag 05:46 - 23:52
tirsdag 05:46 - 23:52
onsdag 05:46 - 23:52
torsdag 05:46 - 23:52
fredag 05:46 - 23:52
lørdag 07:50 - 23:52
søndag 07:50 - 23:52

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

402 (Movia)

Det første stop på 402 bus ruten er Ringsted St., og det sidste stop er Ringsted St.. 402 (Ringsted St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 402 har 20 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 23 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 402 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 402 busfor at komme på.

402 i nærheden af mig

Lettere at få oplysninger om linje 402 med appen!