Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Abcmotors: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Abcmotors jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Abcmotors jõudmiseks on:

  • Mustjõe on 352 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Humala on 374 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pirni on 697 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Abcmotors juures?

Need Buss liinid peatuvad Abcmotors juures: 111, 145, 42.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Abcmotors linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Abcmotors? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Abcmotors pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Abcmotors jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Abcmotors lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Mustjõe; Humala; Pirni.

Sihtpunkti Abcmotors jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 111, 145, 42

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Abcmotors.

Muudame sihtpunkti Abcmotors sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Abcmotors, Tallinn
Lihtsam saada Abcmotors kasutades app!