Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Ammeco Auto: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Ammeco Auto jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Ammeco Auto jõudmiseks on:

  • Mustjõe on 88 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Looga on 420 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Humala on 668 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Ammeco Auto juures?

Need Buss liinid peatuvad Ammeco Auto juures: 21, 41B, 42.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Ammeco Auto linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Ammeco Auto? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ammeco Auto pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ammeco Auto jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Ammeco Auto lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Mustjõe; Looga; Humala.

Sihtpunkti Ammeco Auto jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 21, 41B, 42

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ammeco Auto.

Muudame sihtpunkti Ammeco Auto sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ammeco Auto, Tallinn
Lihtsam saada Ammeco Auto kasutades app!