Kuidas saada linnas Hummuli asukohta Alamõisa: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Alamõisa jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Alamõisa jõudmiseks on:

  • Pilikse II on 235 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Alamõisa on 877 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pilikse I on 1051 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Alamõisa juures?

Need Buss liinid peatuvad Alamõisa juures: 179, 20, 369.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Alamõisa linnas Hummuli

Tahad teada, kuidas saada linnas Hummuli, Eesti sihtpunkti Alamõisa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Alamõisa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Alamõisa jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Alamõisa lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pilikse II; Alamõisa; Pilikse I.

Sihtpunkti Alamõisa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 179, 20, 369

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Alamõisa.

Muudame sihtpunkti Alamõisa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Hummuli, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Alamõisa, Hummuli
Lihtsam saada Alamõisa kasutades app!