Kuidas saada linnas Hummuli asukohta Puide Järv: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Puide Järv jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Puide Järv jõudmiseks on:

  • Käärikmäe on 804 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Puide Järv juures?

Need Buss liinid peatuvad Puide Järv juures: 178, 20, 346, 369.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Puide Järv linnas Hummuli

Tahad teada, kuidas saada linnas Hummuli, Eesti sihtpunkti Puide Järv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Puide Järv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Puide Järv jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Puide Järv lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Käärikmäe.

Sihtpunkti Puide Järv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 178, 20, 346, 369

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Puide Järv.

Muudame sihtpunkti Puide Järv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Hummuli, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Puide Järv, Hummuli
Lihtsam saada Puide Järv kasutades app!