Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Narva asukohta Ascoli SA: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Ascoli SA jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Ascoli SA jõudmiseks on:

    • Rugodiv on 575 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Ascoli SA juures?

    Need Buss liinid peatuvad Ascoli SA juures: 742, 791, 866, 903, 904.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Ascoli SA linnas Narva

Tahad teada, kuidas saada linnas Narva, Eesti sihtpunkti Ascoli SA? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ascoli SA pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ascoli SA jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Ascoli SA lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Rugodiv.

Sihtpunkti Ascoli SA jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 742, 791, 866, 903, 904

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ascoli SA.

Muudame sihtpunkti Ascoli SA sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Narva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ascoli SA, Narva
Lihtsam saada Ascoli SA kasutades app!