Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Buss Nr. 29: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Buss Nr. 29 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Buss Nr. 29 jõudmiseks on:

  • Jussi on 30 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Läänemere Tee on 543 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kose on 1031 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Buss Nr. 29 juures?

Need Buss liinid peatuvad Buss Nr. 29 juures: 209, 31, 63.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Buss Nr. 29 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Buss Nr. 29? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Buss Nr. 29 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Buss Nr. 29 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Buss Nr. 29 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Jussi; Läänemere Tee; Kose.

Sihtpunkti Buss Nr. 29 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 209, 31, 63

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Buss Nr. 29.

Muudame sihtpunkti Buss Nr. 29 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Buss Nr. 29, Tallinn
Lihtsam saada Buss Nr. 29 kasutades app!