Kuidas saada linnas Maardu asukohta Ciest Metal: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Ciest Metal jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Ciest Metal jõudmiseks on:

  • Kroodi on 1009 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Ciest Metal juures?

Need Buss liinid peatuvad Ciest Metal juures: 203, 210, 221.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Ciest Metal linnas Maardu

Tahad teada, kuidas saada linnas Maardu, Eesti sihtpunkti Ciest Metal? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ciest Metal pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ciest Metal jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Ciest Metal lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kroodi.

Sihtpunkti Ciest Metal jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 203, 210, 221.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ciest Metal.

Muudame sihtpunkti Ciest Metal sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Maardu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ciest Metal, Maardu
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Ciest Metal kasutades app!