Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Golden Club: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Golden Club jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Golden Club jõudmiseks on:

  • Sõjakooli on 330 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Marsi on 383 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Västriku on 491 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Golden Club juures?

Need Buss liinid peatuvad Golden Club juures: 12, 20, 23, ELR52.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Golden Club linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Golden Club? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Golden Club pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Golden Club jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Golden Club lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Sõjakooli; Marsi; Västriku.

Sihtpunkti Golden Club jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 20, 23, ELR52

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Golden Club.

Muudame sihtpunkti Golden Club sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Golden Club, Tallinn
Lihtsam saada Golden Club kasutades app!