Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rõuge asukohta Järvekülä: Buss?

Suunajuhised asukohta Järvekülä, Rõuge, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Järvekülä lähedusest

  • Buss Buss: 39

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Järvekülä juures?

    Need Buss liinid peatuvad Järvekülä juures: 39.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Järvekülä linnas Rõuge

Tahad teada, kuidas saada linnas Rõuge, Eesti sihtpunkti Järvekülä? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Järvekülä pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Järvekülä jõudmiseks.

Sihtpunkti Järvekülä jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 39

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Järvekülä.

Muudame sihtpunkti Järvekülä sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rõuge, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Järvekülä, Rõuge
Lihtsam saada Järvekülä kasutades app!