Kuidas saada linnas Tartu asukohta Ihaste: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Ihaste jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Ihaste jõudmiseks on:

  • Metsakalmistu on 334 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Uus-Veeriku on 510 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Triigi on 786 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Ihaste juures?

Need Buss liinid peatuvad Ihaste juures: 15, 17.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Ihaste linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Ihaste? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ihaste pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ihaste jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Ihaste lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Metsakalmistu; Uus-Veeriku; Triigi.

Sihtpunkti Ihaste jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 15, 17

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ihaste.

Muudame sihtpunkti Ihaste sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ihaste, Tartu
Ihaste, Tartu Ihaste on Tartu linnaosa, mis paikneb Tartu kaguosas, Emajõe vasakul kaldal. Ihaste piirideks on: Ihaste tee – Nõlvaku tänava pikendus – linna piir – Emajõgi. Ihaste linnaosa piirneb Annelinna linnaosa ja Luunja vallaga. Linnaosa pindala on 424 ha ja elanike arv oli Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakonna elanike registriteenistuse andmeil 1. jaanuaril 2012. aastal 2322. Ihaste asustustihedus on 547 inimest ühel ruutkilomeetril. Hõredam on veel vaid Maarjamõisa linnaosa. Põhjenduseks on ühelt poolt see, et Ihastes hõlmavad haljasalad enda alla üle poole linnaosa pindalast, teisalt hoonestus on valdavalt ühe- või kahekorruseline. 2013. aasta 31. detsembri seisuga elas Ihastes 2497 inimest, neist 1321 naist ja 1176 meest. Ihaste elanikest 272 olid vanuses 0-6 aastat, 427 vanuses 7-18 aastat, 1525 vanuses 19-64 aastat ja 273 vähemalt 65-aastased. Linnaosa asustustihedus oli Tartus hõreduselt teine: 589 in/km2. Ihastes elas 2,55% tartlastest.
Lihtsam saada Ihaste kasutades app!