Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Katamaraan Nordea: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Katamaraan Nordea jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Katamaraan Nordea jõudmiseks on:

  • Rummu on 327 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rummukõrtsi on 536 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pirita on 743 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Katamaraan Nordea juures?

Need Buss liinid peatuvad Katamaraan Nordea juures: 114, 34A, 8.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Katamaraan Nordea linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Katamaraan Nordea? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Katamaraan Nordea pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Katamaraan Nordea jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Katamaraan Nordea lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Rummu; Rummukõrtsi; Pirita.

Sihtpunkti Katamaraan Nordea jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 34A, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Katamaraan Nordea.

Muudame sihtpunkti Katamaraan Nordea sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Katamaraan Nordea, Tallinn
Lihtsam saada Katamaraan Nordea kasutades app!