Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Sailing yacht Silva: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sailing yacht Silva jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sailing yacht Silva jõudmiseks on:

  • Pirita on 356 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Supluse Puiestee on 622 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rummu on 646 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sailing yacht Silva juures?

Need Buss liinid peatuvad Sailing yacht Silva juures: 114, 34A, 8.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sailing yacht Silva linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Sailing yacht Silva? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sailing yacht Silva pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sailing yacht Silva jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sailing yacht Silva lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pirita; Supluse Puiestee; Rummu.

Sihtpunkti Sailing yacht Silva jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 34A, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sailing yacht Silva.

Muudame sihtpunkti Sailing yacht Silva sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sailing yacht Silva, Tallinn
Lihtsam saada Sailing yacht Silva kasutades app!