Kuidas saada linnas Rõngu asukohta Kingsepa: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kingsepa jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kingsepa jõudmiseks on:

  • Valguta on 352 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Valguta Asula on 955 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kingsepa juures?

Need Buss liinid peatuvad Kingsepa juures: 432, 517.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kingsepa linnas Rõngu

Tahad teada, kuidas saada linnas Rõngu, Eesti sihtpunkti Kingsepa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kingsepa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kingsepa jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kingsepa lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Valguta; Valguta Asula.

Sihtpunkti Kingsepa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 432, 517

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kingsepa.

Muudame sihtpunkti Kingsepa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rõngu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kingsepa, Rõngu
Lihtsam saada Kingsepa kasutades app!