Kuidas saada linnas Rõngu asukohta Valguta Seltsimaja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Valguta Seltsimaja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Valguta Seltsimaja jõudmiseks on:

  • Valguta on 87 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Valguta Seltsimaja juures?

Need Buss liinid peatuvad Valguta Seltsimaja juures: 25, 522.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Valguta Seltsimaja linnas Rõngu

Tahad teada, kuidas saada linnas Rõngu, Eesti sihtpunkti Valguta Seltsimaja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Valguta Seltsimaja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Valguta Seltsimaja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Valguta Seltsimaja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Valguta.

Sihtpunkti Valguta Seltsimaja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 25, 522

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Valguta Seltsimaja.

Muudame sihtpunkti Valguta Seltsimaja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rõngu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Valguta Seltsimaja, Rõngu
Lihtsam saada Valguta Seltsimaja kasutades app!