Kuidas saada linnas Rõngu asukohta Pere Pood: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pere Pood jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pere Pood jõudmiseks on:

  • Valguta on 120 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pere Pood juures?

Need Buss liinid peatuvad Pere Pood juures: 432, 438.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pere Pood linnas Rõngu

Tahad teada, kuidas saada linnas Rõngu, Eesti sihtpunkti Pere Pood? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pere Pood pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pere Pood jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pere Pood lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Valguta.

Sihtpunkti Pere Pood jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 432, 438

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pere Pood.

Muudame sihtpunkti Pere Pood sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rõngu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pere Pood, Rõngu
Lihtsam saada Pere Pood kasutades app!