Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kiviku: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kiviku jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kiviku jõudmiseks on:

  • Kiviku on 122 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raadikusilla on 165 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kiviku juures?

Need Buss liinid peatuvad Kiviku juures: 13, 155E, 51, 54.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kiviku linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kiviku? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kiviku pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kiviku jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kiviku lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kiviku; Raadikusilla.

Sihtpunkti Kiviku jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 13, 155E, 51, 54.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kiviku.

Muudame sihtpunkti Kiviku sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kiviku, Tallinn
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Kiviku kasutades app!