Kuidas saada linnas Misso asukohta Kurõ: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Kurõ juures?

Need Buss liinid peatuvad Kurõ juures: 260, 39.

Kurõ, Misso, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kurõ linnas Misso

Tahad teada, kuidas saada linnas Misso, Eesti sihtpunkti Kurõ? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kurõ pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kurõ jõudmiseks.

Sihtpunkti Kurõ jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 260, 39.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kurõ.

Muudame sihtpunkti Kurõ sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Misso, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kurõ, Misso
Kurõ, Misso

Kurõ on küla Võru maakonnas Rõuge vallas. Ta asub Läti piiri ääres. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Misso valda. Wiki

Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kurõ jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Kurõ kasutades app!