Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kuressaare asukohta Kuressaare: Buss või Raudtee?

Kuressaare kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Kuressaare, Kuressaare, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kuressaare lähedusest

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kuressaare jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Kuressaare jõudmiseks on:

  • Kuressaare on 689 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Kuressaare juures?

  Need Buss liinid peatuvad Kuressaare juures: 149, 466, 5202.

  Rohkem andmeid
Kuressaare kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kuressaare linnas Kuressaare

Tahad teada, kuidas saada linnas Kuressaare, Eesti sihtpunkti Kuressaare? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kuressaare pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kuressaare jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kuressaare lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kuressaare.

Sihtpunkti Kuressaare jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 466, 5202

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kuressaare.

Muudame sihtpunkti Kuressaare sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kuressaare, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kuressaare, Kuressaare
Kuressaare, Kuressaare Kuressaare (vanasti ka Kuresaar) on Saaremaa ainus linn, Saaremaa valla keskus ja Saare maakonna halduskeskus. Kuressaare asub Saaremaa lõunarannikul ning on ühtlasi Eesti läänepoolseim linn. Kuressaare on tekkinud muinassaarlaste tugi- ja kauplemiskohas Põduste jõe suudmes tuhatkond aastat tagasi ning hiljem arenes 14. sajandil ehitatud ja tänapäevani säilinud piiskopilinnuse juurde. Linna merepoolses servas asuv linna vanim ehitis Kuressaare piiskopilinnus on Saare-Lääne piiskoppide kunagine linnus.Linna keskosa on ajalooliselt väärtusliku vanalinna arhitektuuri kaitseala, kus asub enamik Saare maakonna ja Kuressaare linna asutusi ning tähtsamaid kauplusi, restoranid ja kohvikud, kultuurikeskus, päevakeskus, teater ja kino. Tööstushooned paiknevad keskusest kirdes, osa linnapiiridest väljas. Linna järgi on nime saanud Kuressaare lade ning Kuressaare kihistu. Sealne G1 puurauk on Kuressaare kihistu ja Kuressaare lademe stratotüüp ning Kudjape kihtide ja Jaagarahu lademe täiendav stratotüüp. See on ka Tahula kihtide neostratotüüp.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kuressaare jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Kuressaare kasutades app!