Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta MTÜ Kassiabi: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti MTÜ Kassiabi jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti MTÜ Kassiabi jõudmiseks on:

    • Vineeri on 248 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Uus Maailm on 284 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad MTÜ Kassiabi juures?

    Need Buss liinid peatuvad MTÜ Kassiabi juures: 191, 20, 20A, 28, 32, 5.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta MTÜ Kassiabi linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti MTÜ Kassiabi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti MTÜ Kassiabi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti MTÜ Kassiabi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile MTÜ Kassiabi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vineeri; Uus Maailm.

Sihtpunkti MTÜ Kassiabi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 191, 20, 20A, 28, 32, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast MTÜ Kassiabi.

Muudame sihtpunkti MTÜ Kassiabi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

MTÜ Kassiabi, Tallinn
Lihtsam saada MTÜ Kassiabi kasutades app!