Kuidas saada linnas Ambla asukohta Lehtse: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Lehtse juures?

Need Buss liinid peatuvad Lehtse juures: 16.

Lehtse, Ambla, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Lehtse linnas Ambla

Tahad teada, kuidas saada linnas Ambla, Eesti sihtpunkti Lehtse? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Lehtse pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Lehtse jõudmiseks.

Sihtpunkti Lehtse jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 16.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Lehtse.

Muudame sihtpunkti Lehtse sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Ambla, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Lehtse, Ambla
Lehtse, Ambla Lehtse on alevik Lääne-Virumaal Tapa vallas, kuni 2005. aastani Järvamaa Lehtse valla keskus. Alevikus asub Lehtse Kool, Tapa Linnaraamatukogu Lehtse raamatukogu, Tapa Perearstikeskuse tervishoiupunkt ja Lehtse raudteepeatus. Lehtse on saanud nime samanimelise mõisa järgi (saksa keeles Lechts). Alevikust on pärit laulja Elina Born, vabadussõdalane Artur Sirk, luuletaja Linda Ruud, muusikapedagoog Ulvi Tamm ja sõjaväelane Boris Parm.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Lehtse jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Lehtse kasutades app!